Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Na sportowe sukcesy nigdy nie jest za późno. Wyróżnienie dla Czesława Wernera

sport

Pochodzący z gminny Malanów Czesław Werner to dowód na to, że na sport nigdy nie jest za późno. Do listy swoich sukcesów utytułowany lekkoatleta i biegacz dołączył niedawno medale Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Za swoje dokonania w piątek, 2 czerwca pan Czesław został wyróżniony podczas sesji rady powiatu tureckiego.

Podczas mistrzostw w Toruniu Czesław Werner startował w kategorii wiekowej M-60-64. Wziął udział w trzech konkurencjach - bieg na dystansie 800 metrów zakończył na drugim stopniu podium, przegrywając zaledwie o 12 setnych sekundy z Tadeuszem Majem z Krakowa. Rywalizacja na dystansie 1500 metrów przyniosła z kolei brąz z czasem 5.46.86. Werner. Sportowe sukcesy docenił samorząd powiatu tureckiego.

Czesław Werner był gościem piątkowej (2 czerwca) sesji rady powiatu tureckiego.

- Samorząd tej kadencji, rada powiatu tureckiego wspiera sport w naszym powiecie. Dotyczy to nowej infrastruktury, ale cieszy również to, że mamy sportowców seniorów, którzy są dla młodzieży wzorem do naśladowania - mówił starosta Dariusz Kałużny, gratulując panu Czesławowie osiąganych sukcesów i przekazując symboliczny upominek.

Tuliszków: Radny Zieliński chce powiedzieć „sprawd...
Jerzy Kurzawa: Kolejne kłamstwa i pomówienia staro...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.