Na straży prawidłowego funkcjonowania miasta

PGKiM Turek

W tym szczególnym okresie epidemii wirusa SARS-CoV-2, podczas, gdy wielu z nas pozostaje w domu, a inni ograniczają swoją aktywność do minimum, pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku codziennie dbają o prawidłowe funkcjonowanie miasta.

Zdecydowana większość naszych pracowników nie ma możliwości pracować zdalnie, nie mogą też pracować w krótszym wymiarze. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. nie może też ograniczyć działalności z powodu epidemii koronawirusa. Kto by wtedy odbierał odpady, dbał o odbiór i oczyszczanie ścieków z całego miasta, a także o to, aby mieszkańcy mieli zimną i ciepłą wodę w kranie oraz ciepłe kaloryfery? Nie możemy też zaniechać sprzątania ulic, chodników i klatek schodowych, ani zaprzestać wielu prac konserwacyjnych i eksploatacyjnych, nie reagować na awarie sieci czy usterki w budynkach wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez Spółkę, zamknąć cmentarza komunalnego albo pozostawić bez opieki psów w schronisku.

Bez względu na sytuację dbamy o to, aby Miasto funkcjonowało w niezakłócony sposób. Na pierwszej linii są nasi pracownicy, dziesiątki ludzi, którzy codziennie stawiają się w swoim miejscu pracy. Warto zauważyć ich pracę, szczególnie teraz.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. w Turku

Zakład Produkcyjny Grupy Flokk – Profim sp. z o.o....
Władysławów: Druhowie ochotnicy dezynfekują najważ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.