Na Wyzwolenia powitali lato radosnym festynem

Festyn Wyzwolenia

Wspaniała zabawa głównie z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla Wyzwolenia zorganizowana została w sobotę, 11 czerwca. Na chętnych tego dnia czekała masa gier, konkursów oraz niespodzianek. Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja.

Festyn Rodzinny „Powitanie Lata” rozpoczął się o godzinie 15.00. Chętnych, by skorzystać z darmowych atrakcji było naprawdę wielu. Dzieci z wielką chęcią wzięły udział w grach i konkursach sportowych, szalały na dmuchanym zamku, zjeżdżalniach oraz trampolinach. Wielu zwolenników znalazły również koniki mechaniczne oraz malowanie twarzy. Radny Rady Miejskiej w Turku Paweł Kwiatkowski zasponsorował natomiast przejazd bryczką po osiedlu.

Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku oraz zabaw z nagrodami dzięki czemu „Powitanie lata” było z całą pewnością udane.

Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Wyzwolenia Nr 7 w Turku oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” w Turku.
Gm.Turek: Wspaniały jubileusz, czyli pół wieku Szk...
Pierwszy, niezapomniany bal. Ósmoklasiści z "Piątk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.