Nowe miejsce, więcej możliwości. Firma Kostrzewa zaprasza na otwarcie nowego punktu!

Kostrzewa

Firma Kostrzewa dba o najwyższą jakość swoich produktów i satysfakcję klientów. Upominki, dekoracje i wiele więcej znaleźć można w nowym miejscu - pod adresem Aleja Jana Pawła II 3A w Turku.

W nowym punkcie każdy znajdzie to, czego potrzebuje - od prezentu po jego opakowanie, a w podjęciu decyzji pomoże otwarty personel.

Firma Kostrzewa to pewność, że jakość produktu i jakość obsługi znajdują się w tym samym miejscu. Oprócz tego nie brakuje artykułów biurowych, chemicznych oraz folii. W ofercie sklepu są również balony pompowane helem, które urozmaicą każdą uroczystość.

Szeroki asortyment sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez obaw o jakość produktów. Nowe miejsce otwiera dla klientów nowe możliwości. W jednym punkcie otrzymujecie państwo dostęp nie tylko do materiałów opakowaniowych, kartonów czy taśm, ale też skorzystacie z usług drukarni, wyrobicie pieczątki, a nawet nadacie przesyłkę.

Firma Kostrzewa przy Alei Jana Pawła II w Turku oferuje bowiem usługi kurierskie, dzięki którym przesyłki zostaną nadane szybko i sprawnie. Lokalna firma nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynku. Stawiając na innowacje, dba o najwyższą jakość i satysfakcję klientów.

To nie koniec niespodzianek, bo już w sobotę, 13 lutego w nowym punkcie przy Alei Jana Pawła II 3A na klientów czekać będzie lampka szampana oraz słodkości.

Zapraszamy!


Szczepienia opiekunów w żłobkach. Od poniedziałku ...
Wideo: Modernizacja Jeziorska trwa w najlepsze

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.