Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wszystko czego potrzebujesz w kuchni w jednym miejscu!

Aga Meble

Sprzęt AGD, elementy wyposażenia domu i nie tylko znaleźć można w nowo otwartym salonie AGA AGD Agnieszka Matusiak przy ul. Kolskiej 30/7 w Turku.

W ofercie salonu znajduje się nie tylko sprzęt AGD taki jak chociażby piekarniki, pralki czy lodówki, ale też meble do zabudowy. Klienci mogą również liczyć na profesjonalne projekty funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Pomogą w tym dostępne w salonie AGA nowoczesne systemy montażowe. Kompleksową ofertę uzupełniają środki do skutecznej pielęgnacji sprzętu AGD i nie tylko.

Klientów z pewnością ucieszy fakt, że salon oferuje nie tylko kompletne wyposażenie kuchni, w tym również dla mebli pod zabudowę. Dostępne są m.in. lodówki, kuchenki, piekarniki czy kuchenki mikrofalowe. Wsparcie profesjonalistów pozwoli zaprojektować i wykonać meble, odpowiadające potrzebom i preferencjom użytkowników.

Salon AGA AGD Agnieszka Matusiak mieści się w Turku przy ul. Kolskiej 30/7, w pasażu przy targowisku. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od. 8.0 do 15.00.


Uczczą 77. rocznicę wyzwolenia Turku
Tuliszków: Od warsztatów po spektakle - ferie pełn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.