Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED - powierz zdrowie w najlepsze ręce

Hand-Med

Nowoczesna oferta zabiegowa, wysoko wykwalifikowana kadra, najlepsi fizjoterapeuci - to wszystko czeka na państwa w mieszącym się w Turku Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED.

Kiedy bóle kręgosłupa i narządów ruchu utrudniają codziennie funkcjonowanie, a urazy i kontuzje sprawiają, że powrót do pełnej sprawności wydaje się nieosiągalny z pomocą przychodzą specjaliści, którzy oferują pomoc w oparciu o najwyższe standardy. W Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED wykonywane są zabiegi z zakresu terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, masażu leczniczego oraz rehabilitacji. Specjaliści podczas wizyty diagnostycznej przeprowadzają badanie i proponują warianty skutecznego leczenia. Dla każdego z pacjentów spośród wielu dostępnych metod wybierana jest taka, która w sposób bezpieczny, skuteczny i w optymalnie krótkim czasie przyniesie najlepsze rezultaty.

Korzystamy z wielu metod fizjoterapeutycznych i wybieramy takie, by jak najefektywniej i bezpiecznie dobrać leczenie danej dysfunkcji zapewniając Pacjentowi jak najszybszy powrót do zdrowia.

Stosujemy takie metody jak :

Masaż
Masaż tkanek głębokich
Masaż limfatyczny
Terapia manualna (tzw nastawianie kręgosłupa )
Igłoterapia (suche igłowanie)
Terapia PNF
Terapia tkanek miękkich
Pinoterapia
Terapia NDT Bobath (terapia niemowląt - dzieci z zaburzonym rozwojem ruchowym)
Terapia dla Kobiet w ciąży (przed w trakcie i po porodzie)

Fizjoterapeuci podczas wizyty przeprowadzają wywiad badanie i proponują warianty skutecznego leczenia. Zakres, który oferujemy to fizjoterapia:

Ortopedyczna
Neurologiczna
Pediatryczna
Sportowa
Uroginekologiczna

Zespół Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED nieustannie się rozwija, podnosząc swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej dbać o Pacjentów, zapewniając im powrót do możliwie jak największej sprawności. Należy nadmienić, że na stałe współpracujemy również z dietetykiem i jednocześnie instruktorem sportu Jakubem Antczakiem o którego działalności można dowiedzieć się więcej na stronie www.dietetyk.turek.pl. Chętnych, by umówić się na spotkanie w Jakubem zapraszamy również do kontaktu pod numerem tel.609580508

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED to nowoczesne i skuteczne metody leczenia połączone z wiedzą oraz doświadczeniem wszystkich współpracowników. Dzięki wykorzystaniu najnowszego sprzętu oraz metod terapeutycznych Pacjenci mają zapewnioną profesjonalną i kompleksową rehabilitację i fizjoterapię. W naszej pracy opieramy się na rzetelnym wywiadzie i precyzyjnym ustaleniu przyczyny dolegliwości oraz odpowiednio dobranym i przeprowadzonym programie leczenia. Skutecznie leczymy ostry i przewlekły ból, urazy sportowe, wady postawy i różne zaburzenia funkcjonowania organizmu, aby poprawić komfort życia naszych Pacjentów. Parametry zabiegu dobierane są do indywidualnych potrzeb każdej osoby, gwarantując tym samym skuteczność terapii. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, fachowość, kulturę i zrozumienie problemu pacjenta.

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej HAND-MED mieści się w Turku przy ul. Armii Krajowej 26 (tel. 790 880 075). Informacji można szukać również na stronach internetowych
www.znajdzgabinet.pl
www.handmed.pl


Sytuacja w powiecie opanowana? Tylko jeden przypad...
Wideo: „Jako lewica ponieśliśmy porażkę”. Poseł Ta...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.