Ciepło, cieplej… Mrówka!

Mrówka

W turkowskim sklepie Mrówka czeka oferta idealnie dopasowana do panujących temperatur. Specjalnie dla Pańtwa przygotowano termowentylatory, nagrzewnice i grzejniki olejowe w atrakcyjnych cenach.

Gdy niespodziewanie na zewnątrz robi się bardzo zimno, a system grzewczy w domu jest mało efektywny z pomocą przychodzą termowentylatory, nagrzewnice i grzejniki olejowe w atrakcyjnych. W sklepach Mrówka znajdziecie Państwo urządzenia, które szybko sprawią, że w pomieszczeniach zapanuje przyjemnie ciepło.

Oferta sklepu jest bardzo zróżnicowana, pod względem sprzętu oraz jego mocy. Fachowa obsługa z pewnością pozwoli dobrać rodzaj grzejnika do pomieszczenia, w którym ma być używany, biorąc pod uwagę rodzaj wnętrza, wielkość czy sposób montażu.

W zimowej promocji sklep Mrówka obniżył ceny termowentylatorów, grzejników olejowych oraz nagrzewnic o 10%.

Zapraszamy!

PSB Mrówka
Kolska Szosa 47 A,
62-700 Turek

76. rocznica wyzwolenia Turku. W tym roku bez uroc...
Zimowe utrzymanie ulic w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.