Czemu warto dzieci uczyć robotyki? Programowanie to język przyszłości!

Zajęcia z robotyki w Turku

Nowy rok szkolny to dla każdego rodzica wyzwanie dotyczące tego, jakie umiejętności powinniśmy rozwijać wśród naszych dzieci i z jakiej oferty zajęć pozalekcyjnych skorzystać. Dlatego też tak chętnie szukamy i wybieramy zajęcia pozalekcyjne z angielskiego, sportowe, artystyczne, ale w ostatnich latach wielką popularnością cieszą się także kursy z robotyki i programowania dla dzieci.

Zapisując dzieci na kursy robotyki dajemy dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętności z programowania i logicznego myślenia będzie mogło wykorzystać w swojej przyszłej karierze naukowej i zawodowej. Dzieci każdego dnia korzystają z komputerów i tabletów w celach rozrywki lub edukacji, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich zamiłowania do nauki właśnie ucząc ich umiejętności programowania i robotyki.

Takie kursy z robotyki i programowania w swojej ofercie ma firma TwojRobot.pl, która już od 12 lat uczy dzieci robotyki i programowania dzieci i młodzieży w całej Polsce. W roku 2019/2020 zajęcia z robotyki będą odbywały się również w Turku i okolicach.

Już 21 września w godzinach 9:00-15:00zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe promujące kursy roczne z robotyki i programowania, gdzie każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w tworzeniu robotów. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy pod numerem 691-221-171 lub adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od października natomiast startują kursy roczne z robotyki i programowania TwojRobot.pl Kursy przewidziane są dla dzieci od 5 do 12 roku życia. W ofercie można znaleźć kursy LEGO Boost, LEGO Ev3 oraz event urodzinowy dla dzieci. Pełna oferta dostępna jest na stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natomiast dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych kursantów czeka możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskich Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej, które organizowane są w czerwcu.
Wideo: Strażackie zmagania Powiatowych Zawodów Spo...
Brudzew: Piknik Rodzinny w Izabelinie w szczytnym ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.