Czy warto pracować w Utal?

Czy warto pracować w Utal?

Utal jest producentem tablic rejestracyjnych. To największa polska firma tego rodzaju i jedno z najważniejszych przedsiębiorstw w tej branży na świecie. Aktualna pozycja Utal jest bardzo mocna, a firma wciąż się rozwija, podbijając rynki kolejnych krajów. Co za tym idzie, zwiększa się zapotrzebowanie na pracowników, więc w serwisach z ogłoszeniami regularnie pojawiają się nowe oferty polskiego producenta.

Pozytywne opinie pracowników
A jakie są najważniejsze plusy pracy w Utal? W przypadku zatrudnienia na produkcji istotną zaletą jest stosunkowo lekki charakter pracy. Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych nie jest trudna, ponieważ Utal korzysta z własnych, wysoce zautomatyzowanych urządzeń. Problemu nie sprawiają również normy – wymagania dotyczące wydajności są na rozsądnym poziomie.

Jednocześnie za swoją pracę zatrudnieni otrzymują satysfakcjonujące wynagrodzenie. Wielu pracowników jest zadowolonych z przychodu, zwłaszcza, że pensja może być powiększona o atrakcyjną premię. Wielu zatrudnionych uważa też, że firma o nich dba, a warunki pracy są dobre.

Podobnie prezentują się opinie o Utal, którymi dzielą się pracownicy biurowi. Tutaj również można liczyć na odpowiednie wynagrodzenie z potencjalną premią za wyniki. Obowiązki zawodowe wykonywane są w kilkuosobowych biurach, co oznacza, że Utal nie przypomina klasycznej korporacji, gdzie pracownicy stłoczeni są w ciasnych boksach w halach typu open space.

Co ważne, firma stwarza też możliwość wewnętrznego awansu. Członkowie zespołu, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki i mają ambicje na wyższe stanowiska, dostają możliwość wskoczenia na kolejny szczebel firmowej hierarchii.

Zatrudnienie w stabilnej firmie
Część pozytywnych opinii o Utal wynika z samego charakteru przedsiębiorstwa. Firma dynamicznie się rozwija i działa w branży, która ma przyszłość – tablice rejestracyjne z pewnością nie znikną w przeciągu wielu kolejnych lat. Dla pracowników oznacza to przynajmniej dwie istotne zalety. Po pierwsze, zatrudnienie jest stabilne. Utal nie jest małą firmą, która może zniknąć z rynku w ciągu kilku miesięcy. Po drugie, wypłaty są zawsze terminowe, gdyż przedsiębiorstwo dysponuje dużym budżetem i niewielkie zawirowania na rynku nie przekładają się bezpośrednio na wynagrodzenia pracowników.

O pracy w tak dużej, rozwijającej się firmie powinny myśleć także osoby mające na uwadze swój zawodowy rozwój. Gdy przedsiębiorstwo otwiera kolejne działy i wchodzi na nowe rynki, pracownicy muszą zmierzyć się z nowymi, ambitnymi wyzwaniami.
Weź udział w jubileuszowym konkursie poetyckim
Wideo: Gdzie zgoda, tam zwycięstwo. Samorząd powia...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 04 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.