Dlaczego drzwi zewnętrzne MIKEA to najlepszy wybór?

Drzwi zewnętrzne MIKEA

Firma MIKEA jest rodzinną, polską firmą ze Śląska, założoną w roku 1990. W pierwszych latach istnienia firma zajmowała się działalnością handlową. W późniejszym okresie skoncentrowała się na wytwarzaniu stolarki otworowej, po kilku latach specjalizując się w produkcji drzwi wejściowych.

Obecnie MIKEA jest wiodącym producentem stalowych drzwi zewnętrznych z ościeżnicą drewnianą.

Dlaczego w gamie zewnętrznych drzwi stalowych zdecydowaliśmy się na tego producenta?
Odpowiedź jest prosta. Najlepszy stosunek jakości do ceny, najwyższe parametry izolacji termicznej i ponadprzeciętne wzornictwo, cena. Jeżeli ktoś szuka drzwi do domu solidnych, bezpiecznych, ładnych i niedrogich to zdecydowanie jest to najlepsza propozycja. Ten produkt jest bardzo rozsądnym wyborem, biorąc pod uwagę co dostajemy w zamian.

A teraz zagadka. Czym w pierwszej kolejności kierują się klienci przy wyborze drzwi zewnętrznych? W znakomitej większości jest to wygląd i grubość. Wygląd, estetyka to kwestia gustu, a z gustami się nie dyskutuje. Ja zwracam uwagę tylko na kwestie związane z eksploatacją, czyli z jakiej jakości okleiny są wykonane drzwi i co się może wydarzyć po zarysowaniu przy codziennej, normalnej eksploatacji. A jest to produkt na co najmniej kilkanaście lat. W tej kwestii najlepszym wyborem byłyby drzwi kompozytowe lakierowane, ale to zupełnie inna półka i jakościowa i cenowa.

Dlaczego ludzie pytają o grubość drzwi? Bezpieczeństwo? Parametry cieplne? To ważne czynniki, które łatwo obalić. Znacie powiedzenie, pozory mylą? Mógłbym podać przykład drzwi, które będą węższe i cieplejsze niż tradycyjne „stalówki”. A takie czynniki jak sama konstrukcja skrzydła, konstrukcja ościeżnicy, połączenie ościeżnicy ze skrzydłem, zastosowane uszczelki, okucia, zamki – parametrów jest dużo więcej niż te dwa na początku akapitu. Ale i tak najważniejszym czynnikiem na końcu jest cena.

Ale czy tak powinno być? Rolą dystrybutorów takich jak firma Ryta&Syn powinna być przede wszystkim edukacja i pomóc klientom w podjęciu świadomej i najbardziej racjonalnej decyzji zgodnej z ich potrzebami i preferencjami. Niestety ze względu na brak wiedzy, doradztwa niewłaściwych osób, klienci podejmują decyzje nietrafione i na końcu otrzymują nie do końca to, na co liczyli.

Zapraszamy do firmy Ryta&Syn, Turek, Legionów Polskich 6b, gdzie możecie liczyć zawsze na fachową pomoc i doradztwo. Poniżej link do opisu drzwi stalowych MIKEA.

https://www.oknaiprojekty.pl/s/drzwi-zewnetrzne-mikea.htm
Tuliszków: Umowa na utworzenie i wyposażenie Klubu...
Starosta pogratulował Prezesowi TIG członkostwa w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.