Dobra: Warstwa asfaltowa na drodze Dobra - Linne - Ostrówek

Gmina Dobra

W związku z kolejnym etapem remontu drogi Dobra - Linne - Ostrówek, informujemy, że w dniach 2 - 4 grudnia bieżącego roku będzie wylewana warstwa masy asfaltowej. W związku z powyższym przejazd na tym odcinku drogi zostanie częściowo wstrzymany dla ruchu pojazdów.

Prosimy okolicznych mieszkańców o wyrozumiałość oraz w miarę możliwości ograniczenie w poruszaniu się przedmiotową drogą. Jednocześnie zawiadamiamy, iż prace według deklaracji wykonawcy potrwają kilka dnia, a przejazd do połowy zostanie zablokowany. Po zakończeniu tego etapu robót ruch zostanie wznowiony.

Ze względów technologicznych by ułożona masa asfaltowa całkowicie zastygła przez minimum 5 godzin po wykonaniu nawierzchni żaden pojazd nie może się poruszać, gdyż może dojść do uszkodzeń mechanicznych zarówno drogi jak i pojazdu. Firma wykonawcy robót została poproszona by w porze rannej autobus szkolny mógł dowieść dzieci do szkoły, a w drodze powrotnej autobus szkolny dojedzie do budynku Remizy OSP Ostrówek i stamtąd będzie można odebrać dzieci.

Dnia następnego zostanie wykonany pozostały odcinek drogi a dojazd autobusu szkolnego odbędzie się od strony miasta w kierunku miejscowości Ostrówek. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

źródło: Gmina Dobra Wielkopolska

Ogólnopolski Turniej Shinkyokushinkai Karate w Poz...
Malanów: W Kotwasicach przybędzie nowa ulica

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.