Earth Festival już w czerwcu! Gwiazdy dla Ziemi wystąpią w Uniejowie

Earth Festival Uniejów 2019

Już niebawem w Uniejowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Maryla Rodowycz, Beata Kozidrak, Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny to tylko niektóre z wielkich nazwisk świata muzyki, które wystąpią na Earth Festival. To już druga edycja wydarzenia, które przyciąga tłumy ludzi z całej Polski.

W tym roku Earth Festival Uniejów 2019 odbędzie się w weekend 8-9 czerwca nad Wartą Tuż obok term Uniejów. Właśnie tam czeka na Was wiele atrakcji w specjalnie przygotowanych strefach.

Należy nadmienić, że celem wydarzenia jest uświadomienie coraz bardziej postępującej degradacji życia a Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy.

Punktem kulminacyjnym będzie Koncert telewizyjny „Gwiazdy dla Ziemi” transmitowany na żywo przez telewizję Polsat. Miłośników muzyki i wspaniałej zabawy zapraszamy w niedzielę, 9 czerwca na godzinę 20.00.

Tego dnia na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Kayah, Kasia Kowalska, Beata Kozidrak i Bajm, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Stachursky.

Koncert poprowadzą Ola Szwed, Krzysztof Ibisz oraz Kabaret Paranienormalni.

Wstęp na wydarzenie jest darmowe!

Zapraszamy!
Dobra: Finał polsko-niemieckiej współpracy
Sprzedaż energii elektrycznej w 2019 roku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.