Głosujemy na Marcina! Walczy o tytuł najlepszego fotografa - amatora

Głosujemy na Marcina

Możecie spotkać go na imprezach powiatowych, ale nie tylko. Z aparatem fotograficznym raczej się nie rozstaje, a upust swojej pasji prezentuje m.in. na portalach społecznościowych. Zachęcamy do głosowania na Marcina Jacuszczaka, który startuje w plebiscycie Głosu wielkopolskiego, w kategorii fotograf amator.

Marcin Jacuszczak z naszą redakcja jest związany od kilku lat. Głównie pracuje aparatem, ale nie tylko. To dzięki niemu wiele imprez mogliśmy Wam zaprezentować, poprzez szerokie fotogalerie oraz nagrania wideo.

Marcin wciąż doskonali swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczy w spotkaniach branżowych oraz szkoleniach. O jego wrażliwości i spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość można przekonać się, oglądając uchwycone przez niego chwile.

Marcin startuje w plebiscycie GW w kategorii fotograf amator. Jest nam niezmiernie miło, że możemy pochwalić się jego dokonaniami. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do udziału w głosowaniu. Warto!

Marcin, trzymamy mocno kciuki. Dla nas już jesteś zwycięzcą!

Zagłosuj tutaj:
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/marcin-jacuszczak%2C404431/?fbclid=IwAR28wW0LrQtFVxMcePs1nZ9-6AhPiC4iGTS_EL1a5gmyGyFBDAPd2HBk2NA
 
Tajemniczy grób żołnierza z Malanowa. Został uznan...
Nowa karetka posłuży nie tylko od święta

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 19 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.