Gmina Kawęczyn z nowym sekretarzem. Stanowisko objęła Dorota Bartosik

kaweczyn sekretarz turek powiat turecki
Dorota Bartosik została nowym sekretarzem gminy Kawęczyn. Wcześniej miała okazję sprawdzić się na stanowisku radcy prawnego w urzędzie gminy, a podczas wtorkowej sesji odebrała gratulacje z rąk wójta Jana Nowaka. 
 
Do ogłoszonego na początku sierpnia konkursu na sekretarza zgłosiło się czworo kandydatów. Spośród nich najlepszy wynik uzyskała mecenas Dorota Bartosik i to ona objęła stanowisko po zmarłej w tym roku Bożenie Macudzińskiej. Nowa pani sekretarz z urzędem w Kawęczynie związana jest od 2007 roku. Jest absolwentką turkowskiego liceum. Oprócz prawniczego wykształcenia zdobytego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu może również pochwalić się dyplomem ukończenia kierunku farmacja kliniczna.
 
Gratulacje w imieniu samorządu złożył nowej pani sekretarz wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, deklarując jednocześnie wsparcie w pracy na rzecz mieszkańców. - Przez wiele lat jako radca prawny czuwała pani nad prawidłowym funkcjonowaniem urzędu. Nie dziwi fakt, że osoba tak zaangażowana objęła funkcję sekretarza tej gminy - mówił wójt.
 
Musimy pilnować tego, co polskie. Turkowianie upam...
W całym mieście nie będzie ciepłej wody. PGKiM inf...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Kura w wtorek, 17 wrzesień 2019 16:56

Hermetyczny urząd. Radni firmujecie to wszystko.

Hermetyczny urząd. Radni firmujecie to wszystko.
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.