Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gratka dla lodomaniaków! Lody Willish już w Turku

Lodziarnia Willisch

W 1983 roku przyjaciółka namówiła panią Krystynę na otwarcie lodziarni. Na werandzie rodzinnego domu rozpoczęła się sprzedaż lodów z maszyny… Zaczyna się historia tradycyjnych lodów, których już od soboty, 20 maja będzie można spróbować w Turku.

Lody rzemieślnicze od kilku sezonów zdecydowanie przeżywają swój renesans. Są bowiem nie tylko smaczniejsze od tych produkowanych na przemysłową skalę, ale też zdrowsze. Wszystko za sprawą naturalnego składu i wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły.

W przypadku lodów rzemieślniczych najważniejsza jest jakość - nierzadko wypracowywana od pokoleń. Zakup lodów wyrabianych według tradycyjnych receptur to gwarancja dobrego wyboru i niepowtarzalnego smaku.

Po czym poznać, że trafiliśmy na dobre lody? To przede wszystkim surowce, a te w firmie Willish są starannie wyselekcjonowane. Później zespół fachowców z dbałością o najmniejsze szczegóły przetwarza owoce, mleko i orzechy w lodowe przysmaki. Po zakończeniu produkcji lody bezzwłocznie trafiają do punktów w całym kraju.

Teraz taki punkt znajdzie się również na mapie Turku. Już od 20 maja każdy będzie mógł spróbować lodów stworzonych w rodzinnej firmie i produkowanych od pokoleń według ścisłych receptur.

A dla wszystkich miłośników lodów mamy niespodziankę! Każdy kto udostępni post ( (20+) Otwarcie lodziarni Willisch Turek! | Facebook) otrzyma w pierwszym tygodniu otwarcia 10 proc. zniżki na produkty firmy Willish.

Lodziarnia mieścić się będzie przy ul. Kolska Szosa 3/5, przy sklepie Intermarche.

 

Przykona: Gmina z dotacją na budowę ulicy Spacerow...
Rolety zewnętrzne to inwestycja!
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.