Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Hebe - nowa marka w Galerii nad Jeziorem

Hebe - nowa marka w Galerii nad Jeziorem
Już wkrótce na mapie Konina pojawi się nowa, znana sieć drogeryjna. 27 sierpnia planowane jest otwarcie drogerii Hebe w Galerii nad Jeziorem. W tym dniu na klientów czekać będą atrakcyjne promocje i rabaty.
 
 
 
Minęło dziesięć lat od otwarcia w Warszawie pierwszej drogerii Hebe. Dzisiaj, w połowie roku 2021 sieć posiada ponad 260 salonów na terenie całej Polski. Drogeria w Galerii nad Jeziorem będzie pierwszą lokalizacją tego brandu w Koninie. Wielkie otwarcie zaplanowano na 27 sierpnia.
 
Hebe to na polskim rynku jedna z kluczowych sieci drogerii oferująca swoim klientom szeroki, a zarazem starannie wyselekcjonowany asortyment kosmetyków. To marka, która podążając za trendami stale się rozwija, a zarazem te trendy wyznacza.
W związku z otwarciem zaplanowano atrakcyjne promocje. Kupujący będą mogli skorzystać z rabatu do -40% na wybrany asortyment.
 
„Cieszymy się, że oferta handlowa naszej Galerii stale się rozwija. Pojawienie się kolejnej, nowoczesnej marki z pewnością spotka się z pozytywnym odzewem ze strony klientów. Już od kilku tygodni obserwujemy duże zainteresowanie nowym lokalem. Warto również podkreślić, że to pierwsza drogeria tej sieci w naszym mieście” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.
 
Drogeria Hebe mieścić się będzie w miejscu salonu obuwniczego CCC, który zmienił lokalizację, vis a vis hipermarketu Carrefour. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 316,58 metrów kwadratowych.
Zróżnicowana oferta handlowa Galerii nad Jeziorem pozwala spełnić oczekiwania klientów. Hipermarket, sklepy średniopowierzchniowe, drogerie, butiki, strefa restauracyjna oraz kino cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic.
 
Galeria nad Jeziorem zaprasza na bezpieczne i udane zakupy.
 
Mat. promocyjny
#SzczepimySię z OSP. Druhowie z Turku i z gminy Do...
Kawęczyn: Druhny z Głuchowa wystartują na zawodach...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.