Informacja! Profesjonalny transport sanitarny w RODAMED

Profesjonalny transport sanitarny w RODAMED

Kiedy zachodzi konieczność przewiezienia pacjenta, np. do domu bądź innej placówki medycznej, pojawia się kwestia zabezpieczenia odpowiedniego transportu medycznego. Z pomocą przychodzi RODAMED, świadcząc specjalistyczne usługi medyczne w tym zakresie.

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów RODAMED dysponuje profesjonalnym zespołem pracowników i ambulansem spełniającym wszelkie niezbędne wymagania określone przepisami. Siedziba firmy mieści się w Turku, jednak możliwy jest transport poza granicami miasta i kraju. Ambulans jest w pełni przystosowany do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych, a firma spełnia wymogi niezbędne do współpracy z jednostkami służby zdrowia.

Rodamed oferuje transport chorych do domów, szpitali, przychodni oraz placówek rehabilitacyjnych, a także przewóz pacjentów pomiędzy szpitalami, ośrodkami diagnostycznymi itp. Świadcząc usługi na pierwszym miejscu Rodamed stawia pacjenta, jego potrzeby i komfort. Zespół działa dokładając wszelkich starań, aby nieść pomoc w każdej sytuacji.

Podium dla siatkarek z „Czwórki”
Dzisiaj Dzień Wagarowicza. Policja w akcji "Wiosna...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.