Jak pobrać film z YouTube?

Jak pobrać film z You Tube

YouTube to obecnie zdecydowanie jeden z najpopularniejszych serwisów do oglądania krótkich filmików. Co prawda raczej nie znajdziemy tam topowych filmów czy seriali, jednakże jest tam wiele innych treści, które mogą nas zainteresować. Regularnie dochodzi do sytuacji, w których chcielibyśmy pobrać poszczególne materiały, aby móc korzystać z nich offline. W jaki sposób to zrobić? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie.

Skorzystaj z konwerterów online
Pobieranie z YT wbrew pozorom nie należy do najtrudniejszych czynności. Nie trzeba być zaawansowanym użytkownikiem, aby móc tego dokonać. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest oczywiście korzystanie z konwerterów online. Warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem, ze względu na to, że jest zupełnie darmowe. W jaki sposób skorzystać z konwertera online?

Przede wszystkim musimy znaleźć odpowiednie narzędzie internetowe, które umożliwi nam wykonywanie poszczególnych czynności. W tym celu powinniśmy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę. Następnie odwiedzamy platformę YouTube i wybieramy filmik, który nas interesuje. Kopiujemy adres URL, a później wklejamy link do specjalnego okienka i przechodzimy dalej.

Co powinniśmy robić w dalszej kolejności? Wybierzmy odpowiedni format, który nas interesuje- najczęściej mp4. Istotne jest również, aby zdecydować się na odpowiednią jakość nagrania. Im jest ona większa, tym lepiej dla użytkownika. Pamiętajmy jednak o tym, że zajmuje wówczas stosunkowo więcej miejsca na dysku twardym, na co nie wszyscy mogą sobie pozwolić.

A może program komputerowy?
W jaki jeszcze sposób może odbywać się pobieranie z YT? Za pomocą specjalnego programu komputerowego! W sieci znaleźć można wiele różnych aplikacji, które umożliwiają wykonywanie takich czynności. Działają one bardzo podobnie jak konwertery, przeznaczone są jednak dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Tak jak w poprzednim przypadku, musimy wybrać odpowiedni filmik, skopiować link z paska adresu, a następnie wkleić w odpowiednie miejsce w oprogramowaniu. Wybieramy odpowiednią jakość nagrania, a także format pliku, a następnie pobieramy dany materiał. Pamiętajmy o tym, aby nie rozpowszechniać dalej takich treści, a tym bardziej czerpać z nich korzyści finansowych, ze względu na to, że nie jest to zgodne z prawem.

Pamiętajmy o możliwości pobierania z aplikacji YouTube
Treści możemy także pobierać bezpośrednio z aplikacji na telefon YouTube. Kiedy już wyszukamy filmik, który nas interesuje, wciskamy przycisk "pobierz", który znajduje się pomiędzy "udostępnij" i "zapisz". Teraz do wyboru mamy dowolną jakość danych nagrań. Niestety to rozwiązanie jest płatne.

Co prawda istnieje bezpłatny okres próbny, jednakże po upływie miesiąca jesteśmy zmuszeni do uiszczenia zapłaty w wysokości 23,99 zł miesięcznie. Jest to jednak w pełni bezpieczne rozwiązanie. W takim przypadku nie musimy wyszukiwać konwerterów online czy uruchamiać programów na komputerze. Pobierać możemy bowiem bezpośrednio z aplikacji YouTube.

Więcej informacji o pobieraniu filmów z Youtube znajdziesz na https://panwybierak.pl/blog/jak-pobierac-filmy-z-youtube/
Wideokonferencja Wojewody samorządowców i dyrektor...
Kawęczyn: Coś kosztem czegoś. Szkoły w gminie nie ...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.