Jak zaprojektować koszulkę - poradnik

Koszulka z nadrukiem

W sklepach odzieżowych możesz znaleźć wiele rozmaitych koszulek z nadrukami. Jednak żadna z nich nie będzie Twoją autorską koszulką z nadrukiem. Jeśli chcesz samodzielnie stworzyć grafikę czy napis, który pojawi się na Twojej odzieży, możliwość taką dają wyspecjalizowane sklepy. Większość z nich działa w internecie. Podpowiadamy, jak możesz wykonać koszulkę z nadrukiem. Warto od razu zaznaczyć, że jest to zdecydowanie prostsze, niż myślisz!

Wybór nadruku na koszulkę

Chcesz, aby Twoja koszulka z nadrukiem była wyjątkowa? Zatem wybierz ciekawy nadruk, który znajdzie się na ubraniu. Co to może być? Tak naprawdę wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni. Możliwości jest bowiem całe mnóstwo. W przypadku indywidualnych zamówień na koszulki z nadrukami bardzo często wybierane są zdjęcia. Na koszulce może pojawić się zdjęcie Twoje i Twoich bliskich. Może to być również jakiś piękny pejzaż. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić tam jakiś napis.

Jeśli chcesz, aby na koszulce pojawiły się jakieś wzory graficzne, taka opcja również jest dostępna. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku czeka Cię nieco więcej pracy. Przede wszystkim musisz skorzystać z programu do tworzenia grafik. Nie obawiaj się jednak, obecnie wiele programów jest dostępnych za darmo, a ich obsługa jest intuicyjna nawet dla amatorów. Kiedy stworzysz już grafikę, zapisz ją jako plik.

Koszulka z nadrukiem - kolejne kroki procesu projektowania

Wybór nadruku to dopiero pierwszy krok. Kiedy jest on już wybrany, należy znaleźć usługodawcę, który wykona koszulkę z nadrukiem. Jak już wspomnieliśmy, firmy takie działają dzisiaj głównie w internecie. Jaka firma będzie dobrym wyborem? Powinna ona spełniać następujące warunki:

● oferowana odzież jest wykonana wysokiej jakości materiałów,
● zastosowanie nowoczesnych metod nanoszenia nadruków,
● duży wybór koszulek.

Każda koszulka z nadrukiem to element garderoby, z którego użytkownik chciałby korzystać jak najdłużej. Częste poddawanie praniu nie sprzyja żywotności tkanin. Dlatego też koszulka powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału. Dotyczy to również nadruku, który musi być odporny na działanie wody i wysokiej temperatury. Obecnie poleca się DTG jako najlepszą metodę wykonywania nadruków na ubraniach. Niemniej jednak dostępne są również inne metody, takie jak choćby druk flexi czy termotransfer.

Dobre sklepy oferujące możliwość stworzenia własnej koszulki z nadrukiem posiadają szeroką ofertę. Oznacza to, że do wyboru masz różne kolory materiału znajdującego się poza nadrukiem. Ponadto do wyboru są też różnorodne fasony ubrań.

Koszulka z nadrukiem już prawie gotowa

Jeśli masz już wybrany nadruk i wykonawcę koszulki z nadrukiem, pozostaje Ci tylko wybrać odpowiedni model ubrania i wgrać plik z grafiką, napisem czy zdjęciem. Decydujesz również, w którym miejscu na koszulce ma się znaleźć nadruk. Później nie pozostaje już nic innego, jak tylko oczekiwać na realizację projektu i dostawę koszulki do domu. Jak widzisz, zaprojektowanie i zamówienie koszulki z nadrukiem to całkiem proste zadanie.

Bus z Turku ostrzelany w Ukrainie. Kierowca nie ży...
Dobra: Zielona Niedziela „Ludowców”, czyli PSL roz...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.