Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Joanna Maciejewska: Podziękowania

Joanna Maciejewska

Szanowni Państwo
Drodzy Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy

Jestem szczęśliwa, to moje szczęście zawdzięczam Wam, którzy oddaliście głosy a moją kandydaturę w wyborach do Sejmu. Otrzymałam 3414 głosów, tj. o tysiąc więcej niż w wyborach w 2010 roku. Jako drużyna Lewicy ciężko pracowaliśmy na wynik naszej listy. Żaden Wasz głos nie został zmarnowany. Dzięki Waszemu poparciu jest sukces. Mamy mandat – posłem z naszego okręgu został Tadeusz Tomaszewski, uznawany przez sejmowych dziennikarzy za jednego z najbardziej pracowitych i kompetentnych parlamentarzystów. Poseł bez reszty zaangażowany w pomoc i rozwiązywanie problemów naszego regionu. Jestem przekonana, że zwycięstwo opozycji demokratycznej i utworzenie demokratycznego rządu spowoduje, że zaczniemy żyć w innej Polsce. Polsce uśmiechniętej, otwartej, życzliwej, bez nienawiści i tak głębokich podziałów. Polsce, która ponownie odzyska należne jej miejsce na arenie międzynarodowej. Odsunięcie PiS od władzy i niedopuszczenie do ich rządów z faszyzującą Konfederacją to nasz wspólny sukces.

W przyszłym roku, na wiosnę wybory samorządowe. Będziemy musieli zrobić wszystko aby odsunąć PiS od władzy także tutaj, na szczeblu lokalnym. Nikt tak bowiem nie niszczy samorządów jak PiS.

BARDZO, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, ZA UDZIELONE MI POPARCIE. Zobowiązuje mnie ono do dalszej aktywnej działalności na rzecz mieszkańców naszego miasta i powiatu. Nie zawiodę.

Joanna Maciejewska (17.10.2023r.)
World Investor Week - Światowy Tydzień Inwestora w...
Ryszard Bartosik: Podziękowania

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.