Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Spotkanie z Mikołajem w Wojciechowie

Święty Mikołaj w Wojciechowie

Dnia 8 grudnia 2019 panie z koła gospodyń wiejskich "Wojciechowianki" zorganizowały w świetlicy wiejskiej spotkanie mikołajkowe powiązane z warsztatami bozonarodzeniowymi.

Na niedzielne popołudnie z kolędą w tle zaproszeni byli wszyscy mieszkańcy Wojciechowa z dziećmi. To do nich w szczególności zawitał Święty Mikołaj, który obdarzył najmłodszych prezentami. Były zaproszone również dwie panie Plastyczki, które przekazały ogromne umiejętności tworzenia świątecznych ozdób z tasiemek, świerku, makaronu i wielu innych niekosztownych rzeczy. Zarówno dzieci jak i dorośli pracowali jak mróweczki by zabrać do domu jak najpiękniejsze bombki i stroiki. Mieszkańcy integrowali się przy pysznych ciastach, pierniczkach, a na koniec przy pizzy. To było szczególnie mile i wprowadzające w nastrój przedświąteczny popołudnie.
Kary za brak OC w 2020 roku
Tuliszków: Referendum nieważne. Radni będą pracowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.