Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

King Cross zakończył I etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Kolejny w przygotowaniu

Bloki Uniejów

Do budynków z I etapu Osiedla Apartamentów Termalnych w Uniejowie wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Deweloper, firma King Cross, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie pierwszej fazy projektu i rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom. Budowa trwała niecałe półtora roku. Deweloper zapowiada budowę kolejnego etapu. Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”.

W ramach I etapu na nowym osiedlu powstało 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków na parterze i trzech piętrach znalazło się po 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają aneks z salonem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki.

- Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie również dodatkowy kran w łazienkach dostarczający gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych - mówi Marcin Trybus, członek zarządu i dyrektor zarządzający grupy King Cross. W ramach inwestycji powstała również ponadstandardowa liczba naziemnych miejsc parkingowych. Przestrzeń zewnętrzna osiedla została wypełniona zielenią i elementami małej architektury. W ramach inwestycji powstał także plac zabaw dla najmłodszych.

W drugiej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla.

- Wszystkie mieszkania z I etapu zostały już sprzedane. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy II etapu. Chcemy, by jeszcze w II kwartale 2022 r. rozpoczęła się budowa - mówi Trybus. Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zo-staną wyposażone w windy, komórki. Kompleks zostanie otoczony dużą ilością zie-leni.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestują-cych w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele.

Uniejów to urokliwe miasto w województwie łódzkim, malowniczo położone nad brzegiem Warty. Miasto ma charakter turystyczny, a w 2012 r. nadano mu status miejscowości uzdrowiskowej. Atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci lasów oraz kompleksu termalno – basenowego „Termy Uniejów”.

Wstępnie cena to 6 tys. zł. brutto za m² powierzchni użytkowej mieszkania.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy za-praszamy do kontaktu, nr. tel. 506 040 534.

Jaka karma dla psa jest lepsza: sucha czy mokra?
Świątecznie w Stowarzyszeniu „AZYL”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.