Kolekcja drzwi wewnętrznych PORTA w salonie Ryta&Syn naprawdę robi wrażenie!

Ryta & Syn

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia salonu drzwi i okien Ryta&Syn w Turku przy ul. Legionów Polskich 6b (koło Barbórki).

PORTA KMI Poland to największy polski producent drzwi wewnętrznych. Od momentu założenia firmy, ponad 25 lat temu, jej właściciel Pan Jacek Sarnowski stawia na jakość, bezpieczeństwo oraz najnowsze wzornictwo. Drzwi, które chcemy Państwu zaprezentować są tego najlepszym przykładem.

W salonie firmy Okna Ryta możecie Państwo podziwiać model drzwi PORTA LOFT model 1.1 w kolorze buk skandynawski z czarną ościeżnicą.

Na atrakcyjność tego modelu wpływają cztery elementy: drzwi bezprzylgowe, czarna matowa ościeżnica, czarna klamka Euforia Q oraz brzeg skrzydła w kolorze ościeżnicy.

Drugi model, PORTA LEVEL C.2 w kolorze dąb catania z czarną intarsją i ościeżnicą level i wyższym panelem górnym - 20-100 cm oraz klamką Elegance również zasługuje na chwilę uwagi.

Jeżeli natomiast szukacie Państwo drzwi w kolorze białym, z solidnym ramiakiem, to ciekawym wyborem będzie PORTA VERTE PREMIUM w szybą matową lub czarną ( i czarną klamką ISA ).

Drzwi PORTA LINE w kolorze beton ciemny ze wstawką w kolorze aluminium, to znakomita propozycja dla osób szukających uzupełnienia surowego wnętrza i niebagatelnego wzornictwa.

Dodatkowo z okazji wprowadzenia nowych produktów przy złożeniu zamówieniu do 15.stycznia 2021, na hasło iTurek, otrzymacie Państwo rabat 10% od ceny katalogowej!

Więcej szczegółów tej świątecznej oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Ryta&Syn Okna drzwi Turek rolety bramy garażowe Turek. - Biuro Oknaiprojekty

Przy zamówieniu za min. 4000 zł netto.

OTOP: Krzyżówka – najliczniejsza polska kaczka
Zapas tlenu medycznego dla SP ZOZ w Turku zabezpie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.