Komora Normobaryczna w Uniejowie – Dotleń się!

Normobaria Uniejów

Regeneracja i odmładzanie organizmu, natlenienie, większa sprawność fizyczna i psychiczna - to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie ze sobą tlenoterapia, z której skorzystać można w komorze normobarycznej w Uniejowie.

Czym jest Komora Normobaryczna i jak działa
Komora normobaryczna to nowoczesna, zaawansowana technologicznie kapsuła, służąca do tlenoterapii. Powietrze atmosferyczne, którym oddychamy na co dzień jest mieszkanką gazów w której zawartość tlenu wynosi około 20 %, dwutlenku węgla około 0,04 % wodoru około 0.00005 %. Ciśnienie atmosferyczne to średnio 1013hPa.

Ciśnienie panujące w komorze wynosi 1500 hPa, stężenie tlenu zwiększone jest dwukrotnie i wynosi 40 %, dwutlenku węgla pięćdziesięciokrotnie i wynosi 2 % o poziom wodoru podniesiony został do 0,5 %. Synergia działania wysokiego ciśnienia i podwyższonego stężenia gazów czyni z komory normobarycznej unikalne i niezwykłe skuteczne urządzenie dotleniające, terapeutyczne, rewitalizujące i odmładzające.

Zastosowanie

Sesja w komorze normobarycznej w holistyczny sposób wpływają na każdą komórkę ciała. Ich działanie jest niezwykle szerokie i przynosi liczne korzyści.

Zdrowotne
Rehabilitacja kardiologiczna, neurologiczna, onkologiczna, choroby skórne i rumień, trądzik, pokrzywka, łuszczyca i inne. Autyzm, astma, cukrzyca, choroba Hashimoto, bolerioza, zespół Dawna, reumatyzm, stwardnienie rozsiane.

Uroda i samopoczucie
Depresja, bóle głowy, migreny, zmęczenie, wypalanie, objawy alergiczne, zaburzenia odżywiania i choroby układu pokarmowego, spowalnianie procesów starzenia, neutralizacja tzw. wolnych rodników, stymulacja produkcji kolagenu i produkcji komórek macierzystych, poprawa kolorytu skóry, wspomaganie odchudzania, stymulacja naturalnej odporności organizmu.

Kondycja i sport
Wsparcie rehabilitacji urazów, kontuzji, przeciążeń, redukcja obrzęków, stłuczeń. Wspomaganie gojenia ran. Regulacja ciśnienia krwi. Zwiększenie wydajności organizmu. Poprawa ukrwienia. Stymulacja odbudowy naczyń krwionośnych. Zwiększenie aktywności osteoblastów i osteoklastów odpowiedzialnych za odbudowę kości.

Twoja strefa zdrowia

-zwiększenie produkcji komórek macierzystych
-regeneracja organizmu po operacjach i chemioterapii
-regeneracja układu kostnego
-stymulowanie układu immunologicznego
-hamowanie rozmnażanie bakterii beztlenowych
-poprawianie pamięci i zdolności intelektualnych
-wspomaganie kondycji psychicznej i fizycznej
-natlenienie wszystkich komórek
-odmładzanie organizmu
-wygładzanie zmarszczek
-spowolnienie starzenia się
-wydłużenie okresu życia

Spróbuj sam! Nabierz powietrza pełną piersią!

ul. abp. Jakuba Świnki 2E
99-210 Uniejów
Tel. 690 130 218
Normobaria
Uniejów
www.normobaria.net.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela 11.00 – 20.30

sesja dzienna
11.00 – 13.00, 13.30 – 15.30
16.00 -18.00, 18.30 - 20.30

sesja nocna
21.00 – 23.00 – rezerwacja telefoniczna
(min. wyprzedzenie rezerwacji – 24 godziny)


Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Uczniowie docenieni. 409 wychowanków szkół otrzyma...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.