Kostrzewa - innowacje z troską o najwyższą jakość

Sklep Kostrzewa Turek

Firma Kostrzewa odważnie wkroczyła na rynek, specjalizując się w foliach i taśmach, dostosowując swoją ofertę do wymagań rynku. Stawiając na innowacje dba o najwyższą jakość swoich produktów i satysfakcję klientów.

Firma Kostrzewa mieści się w Cisewie (gmina Turek). Przedsiębiorstwo od początku stawia na najwyższą jakość, co w krótkim czasie zaowocowało zaufaniem klientów i pozwoliło rozwijać skrzydła. Dynamiczny rozwój jest możliwy przede wszystkim dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii. To one pozwalają produkować i sprzedać nie tylko folie m.in. mini rap, ręczne i maszynowe, ale też worki z folii PE i PP, również z możliwością wielokrotnego zamykania, taśmy klejące, koperty czy folie bąbelkowe. W ofercie znajdują się także taśmy budowlane typu duct, taśmy tynkarskie, taśmy i folie malarskie, folie ochronne do różnych rodzajów powierzchni, rękawy foliowe od 50 mm do 1200 mm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Kostrzewa zdecydowała się otworzyć drugi punkt, niemal w samym centrum Turku, przy ul. Żeromskiego (naprzeciw kina Tur).

W nowym miejscu każdy znajdzie to, czego potrzebuje - od prezentu po jego opakowanie, a w podjęciu decyzji pomoże otwarty personel. Firma Kostrzewa to pewność że jakość produktu i jakość obsługi znajdują się w tym samym miejscu.

Wojska Obrony Terytorialnej
Styczeń w Kinie „Tur”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.