Kredyt hipoteczny – kalkulator rat dla każdego

kredyt hipoteczny

Marzysz o własnym mieszkaniu lub innej nieruchomości, ale brakuje Ci pieniędzy? Zastanawiasz się, czy powinieneś wziąć kredyt? Rozważ kredyt hipoteczny i oblicz raty za pomocą prostego kalkulatora.

Kredyt hipoteczny – czym tak naprawdę jest?

Zastanawiasz się, czym właściwie jest kredyt hipoteczny i czym różni się od innych zapożyczeń? Warto wiedzieć, że jest to zobowiązanie, które zaciąga się na wybrany cel, związany z nieruchomościami. Może to być np. kupno działki pod budowę domu, zakup mieszkania, a nawet remont. Istotne jest to, że transakcja może odbyć się zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Kredyty hipoteczne charakteryzują się przede wszystkim tym, iż zabezpieczeniem spłaty jest hipoteka. Oznacza to, że w przypadku braku możliwości spłaty rat, bank ma prawo sprzedać nieruchomość i spłacić kredyt z pozyskanych w ten sposób środków.

Kredyty hipoteczne w przeciwieństwie do zwykłych konsumpcyjnych kredytów można zaciągnąć na długi okres, wynoszący nawet 35 lat. W związku z tym istnieje możliwość pożyczenia naprawdę dużej kwoty. Oczywiście wiąże się to z bardzo dokładną weryfikacją zdolności kredytowej.

Kredyt hipoteczny – kalkulator rat
Nie wiesz, czy możesz wziąć kredyt hipoteczny? Kalkulator rat podpowie Ci, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się, jaki będzie całkowity miesięczny koszt wybranego przez Ciebie kredytu. Szybki i intuicyjny w obsłudze kalkulator rat kredytu hipotecznego znajdziesz na stronie internetowej https://notus.pl/kalkulatory-kredytowe/kalkulator-raty-kredytowej/. Wystarczy tylko uzupełnić specjalny formularz i wpisać, na jaką kwotę i na jak długo planujesz wziąć kredyt, ile wynosi jego oprocentowanie oraz, czy rata będzie stała, czy też malejąca.

Dzięki kalkulatorowi kredytu możesz sprawdzić, jak poszczególne czynniki wpływają na koszt kredytu. Będziesz mógł zobaczyć m.in., jak zmienia się wysokość raty w zależności od planowanego okresu spłaty zobowiązania. Kalkulator przydaje się także osobom, które planują przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku. W ten sposób można przekonać się, jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze.

Jeżeli planujesz wziąć kredyt hipoteczny, wypróbuj kalkulator kredytu. Dzięki temu dowiesz się, jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy i jakich rat się spodziewać.
Kupujemy wiertarko-wkrętarkę akumulatorową do domu
Pokażmy moc i zagrajmy dla Konrada!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.