Łatwe fakturowanie z dobrym programem

Łatwe fakturowanie z dobrym programem

Fakturowanie nie musi być trudnym zadaniem szczególnie, gdy przedsiębiorstwo posiada dobrze dobrane i sprawdzone narzędzie do faktur. Rozwiązań jest wiele, jednak każdy przedsiębiorca dbający o rozwój biznesu powinien wybrać najkorzystniejsze dla firmy i w pełni funkcjonalne oprogramowanie. Przedstawiamy nasze propozycje.

Faktura Small Business

Program do faktur Faktura Small Business to program, który dostarcza firmie wielu przydatnych funkcjonalności do wystawiania dokumentów takich jak: faktura VAT, faktura bez VAT, proforma, korekta, paragony fiskalne czy dowody sprzedaży. Oprogramowanie umożliwia szybką wysyłkę faktur e-mailem do klientów, wystawianie dokumentów cyklicznych, generowanie pliku JPK i wiele więcej. Użytkownik dowolnie może personalizować wygląd dokumentów. Bez trudu można przygotować faktury w różnych językach i definiować najlepsze formy płatności. Producent przygotował opcje oszczędzające czas klientów i sprzedawców. Użytkownik może szybko wypełnić dokumenty danymi klientów pobranymi przez program automatycznie z CEiDG po wpisaniu numeru NIP klienta. Ponad to w przypadku faktur wystawianych w walutach obcych średn kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Fakturowanie z tym program jest intuicyjne i proste dla każdego nowego użytkownika.

Faktura Small Business Handel

Program przygotowany przez firmę MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business Handel jest rozszerzoną wersję podstawowego programu Faktura Small Business. To program magazynowy z wbudowanym modułem pozwalającym szybko wprowadzić do systemu zakupione towary i wygenerować potrzebne dokumenty magazynowe. Program podlega aktualizacją w myśl zmieniających się przepisów prawnych. Na wyróżnienie zasługuje opcja pracy wielostanowiskowej. Korzystających z programu może być kliku z różnych urządzeń. Zmiany do programu mogą być wprowadzane online przez użytkowników. Za pomocą wspólnej bazy danych zapisanej na serwerze firma może być pewna, że nie nastąpi duplikacji dokumentów. Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper, co bywa dużym uproszczeniem dla firm. Dodatkowo program pozwala w kilka chwil wyeksportować dokumenty do znanych programów księgowych.

Dobre programy do fakturowania to obecnie niezastąpione narzędzia do pracy z dokumentami. Jeżeli dodatkowo firma korzysta z zaplecza magazynowego, wówczas tym bardziej zachodzi potrzeba wykorzystania właściwego programu. Najlepsze są sprawdzone połączenia, z którym przedsiębiorca powinien skorzystać by usprawnić pracę w swojej firmie, a tym samym przyczynić się do jej rozwoju.

Od marzeń do strażackiej służby
Nowy partner dla dużych rodzin w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.