Legalni bukmacherzy - 3 porady, które pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję

Legalni Bukmacherzy

Obstawianie zakładów wzajemnych u podmiotów zagranicznych jest w naszym kraju obecnie zabronione i zagrożone karą. Jednak nic straconego! Legalni bukmacherzy w Polsce poziomem usług, jak i bogatą ofertą dorównują już konkurencji. Obecnie gracz ma do wyboru piętnastu bukmacherów, którzy zalegalizowali swą działalność, kolejnych trzech już wkrótce do nich dołączy. Mając tak szeroki wybór, bez trudu znajdziemy interesującą nas ofertę. Z pomocą może przyjść ranking bukmacherów, który jest zestawieniem wad i zalet poszczególnych podmiotów, a także przedstawia oferowane przez nich bonusy. U kogo więc warto obstawiać zakłady wzajemne?

1. Na co zwracać uwagę?
2. Zakłady online czy w placówkach stacjonarnych?
3. W co najchętniej gramy?

Na co zwracać uwagę?

Wiadome jest, że celem każdego gracza jest osiągnięcie jak najwyższej wygranej w stosunku do zainwestowanej sumy. Przed wyborem powinniśmy więc porównać kursy, jakie oferują poszczególni legalni bukmacherzy, i zainteresować się tymi, którzy dają najwyższe. Ale wysokie kursy to nie wszystko. Sporo bukmacherów (ale nie wszyscy) oferują tak zwany cashout, czyli możliwość zakończenia kuponu i odebranie wygranej gdy zostało jeszcze jedno lub kilka niezakończonych spotkań. Oczywiście wygrana kwota będzie o wiele mniejsza, niż gdybyśmy zaczekali do finiszu tych pojedynków, ale z drugiej strony nawet niewielki zysk jest lepszy, niż całkowita strata.

Zakłady online czy w placówkach stacjonarnych?

Zakłady bukmacherskie online z pozoru są bardziej korzystne. Z jednej strony pozwalają na spokojną analizę spotkań, przejrzenie tabel i statystyk, z drugiej na bieżącą ocenę sytuacji i obstawianie poszczególnych zdarzeń na żywo. W dodatku legalni bukmacherzy mają dla użytkowników mobilne aplikacje, umożliwiające grę w każdej chwili i w każdym miejscu. Niestety ich instalacja wymaga wyłączenia na chwilę zabezpieczeń Androida, są to jednak programy całkowicie bezpieczne. Trzeba jednak zauważyć, że placówki stacjonarne wciąż zapełnione są klientami. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – obstawianie zakładów wzajemnych powoduje utworzenie pewnej społeczności, lubiącej spotkać się, wymienić ciekawymi typami, dla których gra jest tak naprawdę tylko dodatkiem.

W co najchętniej gramy?

Największą popularnością cieszy się oczywiście piłka nożna, jednak również inne dyscypliny mają swoich zagorzałych zwolenników. W Polsce chętnie obstawiany jest żużel, siatkówka i koszykówka, sporo emocji wywołuje tenis. Nadal trwa zainteresowanie wyścigami konnymi, organizowanymi na Służewcu. Lubimy obstawiać dyscypliny sezonowe, jak skoki narciarskie czy Formuła 1, zwłaszcza, gdy występują w nich polscy zawodnicy. Każdy ma jakiegoś konika, a że oferta zakładów wzajemnych jest naprawdę szeroka, bez trudu znajdziemy bukmachera, u którego będziemy regularnie obstawiać typy.
Pierwszy w tym roku egzamin na stopnie szkoleniowe...
Złożyli podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.