List do ósmoklasistów SP 4 Turek

Szkoła Podstawowa nr 4 Turek

Kochani Ósmoklasiści,

jutro przystępujecie do pierwszego ważnego egzaminu w Waszym życiu. Przykro nam, że będziecie go pisać w tak nietypowych okolicznościach. Pamiętajcie jednak, że jesteśmy z Wami i mocno trzymamy za Was kciuki. Byliśmy przecież razem osiem długich lat. Z dumą patrzyliśmy, jak się zmieniacie, jak z brzydkich kaczątek stajecie się pięknymi łabędziami. Jakżeż więc moglibyśmy opuścić Was teraz w chwili ważnej próby?! Wierzymy w Waszą wiedzę, umiejętności i zdolności, wierzymy, że odniesiecie sukces. W te trzy trudne dla Was dni nasze myśli będą krążyć wokół Was, nasze serca bić z Waszymi. Będziemy z Wami, bo przecież każdemu z Was oddaliśmy cząstkę siebie. Powodzenia, Kochani, połamania piór!

nauczyciele SP4

Osiem lat wspaniale było,
czas więc na wspaniały finał.
Ósmoklasiści przystąpili do egzaminów
Gm.Turek: Skok po marzenia. Sezon jeździecki w Sta...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Mama w wtorek, 16 kwiecień 2019 12:42

Co za bzdury!!! Patrzeć na Was nie będzie można. Na Wasze zaklamane twarze. Sami nie wiecie juz co zrobić i stąd ten list. Jak Wy rodzicom w oczy na wywiadówce spojrzycie? Co nam powiecie, że dla dobra dzieci to zrobiliście.
HIPOKRYCI !!!

Co za bzdury!!! Patrzeć na Was nie będzie można. Na Wasze zaklamane twarze. Sami nie wiecie juz co zrobić i stąd ten list. Jak Wy rodzicom w oczy na wywiadówce spojrzycie? Co nam powiecie, że dla dobra dzieci to zrobiliście. HIPOKRYCI !!!
Gość
czwartek, 12 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.