Love Story w Malanowie, czyli II edycja Targów Ślubnych

Targi ślubne

Już 19 lutego w restauracji Hacjenda w Malanowie odbędzie się II edycja Targów Ślubnych „Love Story”. Pracujesz w branży ślubnej ? Chcesz się pokazać ? Nie może Cię tam zbraknąć!

Branża weselna przyprawia o zawrót głowy, suknia, garnitur, tort, dekoracje, zaproszenia, kwiaty, upominki dla gości, zdjęcia, muzyka, samochód. Idealna uroczystość weselna to marzenie wielu par, a Targi Ślubne są formułą która pozwala skupić w jednym miejscu wystawców oferujących różne usługi branży weselnej: fotografów i kamerzystów, dekoratorów i florystów, wizażystki, dietetyków, barmanów, jubilerów, projektantów, cukierników, właścicieli aut ślubnych czy fotobudek. Targi Ślubne w Malanowie pozwolą Ci nawiązać bezpośredni kontaktu z potencjalnymi klientami.

Organizatorzy zapraszają do rezerwowania stoisk targowych, osoby działające w biznesie ślubnym od lat, ale i nowicjuszy. Targi Ślubne dadzą Ci szansę pokazania swoich umiejętności przed szeroką publicznością. Każdy z wystawców będzie miał możliwość pokazania się na scenie.

I edycja imprezy, w kwietniu 2022 roku cieszyła się dużym powodzeniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających, tym razem organizatorzy nagłaśniają targi również poza granicami powiatu tureckiego – w Kole, Kaliszu i Koninie. Imprezę poprowadzi DJ Klaudiusz.

Zgłoszenia wystawców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sylwia 669-933-838
Radek 534-894-480

link https://www.facebook.com/events/830758354898892

 

Porozumienie o włączeniu OSP Głuchów do KSRG
Nieruchomości przeznaczone do użyczenia

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.