Miejsce powstałe z marzeń. Nowy salon firmy „OCHOCKI OKNA I DRZWI ”

Ochocki

- Nasze losy przeplatały się pomiędzy domem a pracą…Ponad dwadzieścia lat temu młody mężczyzna miał marzenia . Teraz te marzenia się spełniły i udało się osiągnąć tak wiele. Bardzo się cieszę, że jesteście dzisiaj z nami- mówił nie kryjąc radości i wzruszenia Krzysztof Ochocki podczas otwarcia nowego punktu firmy „OCHOCKI OKNA I DRZWI ” w Szadowie Pańskim.

Firma "OCHOCKI " powstała w 2001 roku. Główna siedziba, a zarazem Salon Sprzedaży znajdował się do tej pory w Turku przy ulicy Zdrojki Prawe 15.

Już 26 października dołączył do niego nowy w Szadowie Pańskim 6a.

Dotychczas pod tym adresem znajdowała się druga z firm grupy „OchockiBis” zajmująca się wyłącznie sprzedażą hurtową. W nowym salonie „OCHOCKI OKNA I DRZWI” klienci mogą zobaczyć najnowsze produkty czołowych polskich firm branży stolarki otworowej oraz ciekawe rozwiązania głównie automatyki bramowej i drzwiowej.

Na otwarciu wśród zaproszonych gości znaleźli się przyjaciele oraz osoby, które zaangażowane były w realizację inwestycji. Podczas wydarzenia miało miejsce poświęcenie obiektu przez księdza Stanisława Nasińskiego oraz symboliczne przecięcie czerwonej wstęgi.

Równocześnie z otwarciem salonu Ochocki otwarty został Salon Premium Erkado.

-Wspólnie działamy wiele lat. Przechodziliśmy różne etapy współpracy, a dzisiaj jak widzicie jest to jeden ze znaczących dystrybutorów, jeśli chodzi o markę Erkado. Będziemy robić wszystko, żeby ta współpraca się jeszcze lepiej układała- mówił dyrektor Andrzej Szychowski.

To właśnie razem z właścicielami firmy Patrycją i Krzysztofem , Andrzej Szychowski dokonał przecięcia symbolicznej czerwonej wstęgi.
Tego dnia nie zabrakło również pysznego tortu, którego goście mieli okazję skosztować, by uczcić tę wyjątkową okazję.

Nowy Salon firmy OCHOCKI w Szadowie Pańskim 6a otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Wideo: Uczniowie i nauczyciele z turkowskiego tech...
Konkurs ekologiczny „Piecza zastępcza z ekologią ż...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.