Miranda Sp. z o.o. Firmą Roku 2023

Miranda

W piątek, 9 lutego podczas Spotkania Noworocznego Powiatu Tureckiego doceniono prężnie rozwijającą się i odnoszącą sukcesy firmę. Działa ona nie tylko na naszym terenie, ale również w kraju i poza jego granicami. W tym roku statuetkę otrzymało przedsiębiorstwo Miranda Sp. z o.o.

Miranda to polski producent wysokiej jakości zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin, a także gotowych produktów specjalistycznych o unikalnych walorach użytkowych. Kapituła konkursu w szczególny sposób doceniła 70 lat zdobywania wiedzy i doświadczenia przez spółkę, a także dostęp do najnowszych technologii oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów pozwala oferować indywidualne rozwiązania, uwzględniając wszystkie kluczowe parametry produktu końcowego.

W 2023 roku spółka podjęła wzmożone działania w kierunku rozwoju wyrobów przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. W konsekwencji aktualnej geopolitycznej zwiększyła nakłady na badanie i rozwój, jednocześnie zintensyfikowała swoją obecność na targach branżowych w kraju i za granicą.

Firma podjęła dialog z wieloma nowymi kooperantami z całego świata w zakresie maskowania sprzętu oraz ludzi. Widząc potrzebę zaplanowała szereg działań inwestycyjnych mających na celu zwiększenie mocy produkcyjnych. Miranda nie zapomina przy tym o najważniejszym swoim zasobie, jakim jest kapitał ludzi, dlatego część inwestycji poświęcona jest na poprawę warunków pracy, a w szczególności bezpieczeństwa.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Stanisława i Tomasz Kaźmierczakowie Rolnikami Roku...
„Złoty Herb Powiatu Tureckiego” dla Zdzisława Czap...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.