Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mrówka pełna wiosennych inspiracji

Sklep Mrówka

Dla tych, którzy lubią otaczać się pięknymi rzeczami i dla tych, którzy rozpoczynają wiosenne prace w domu i ogrodzie turkowski sklep Mrówka pozostaje otwarty i zaprasza w poszukiwaniu inspiracji.

Planujecie remont mieszkania? Szukacie ciekawych artykułów do wyposażenia wnętrza i dekoracji swojego domu? W sklepie Mrówka znajdziecie wszystko, co potrzebne jest, żeby wprowadzić wiosnę do wnętrz i nie tylko. PSB Mrówka to ogromny wybór akcesoriów do aranżacji wnętrz, a także materiały budowlane.

Jeśli chcecie wprowadzić do wnętrz odrobinę koloru i radości koniecznie sprawdźcie ofertę dekoracji przygotowaną przez sklep Mrówka. W końcu nic tak nie wprawia nas w wielkanocny klimat, jak zające, pisanki i kwiaty. W sprzedaży jest mech ozdobny, figurki dekoracyjne świąteczne, a także koszyki. Sięgając po przygotowaną ofertę z łatwością stworzyć można wymarzone wnętrza. Dział ogrodowy natomiast pozwoli zadbać o to, co na zewnątrz. Dla wszystkich miłośników prac wśród zieleni przygotowano donice, ziemię, nawozy, słowem wszystko, co potrzebne, aby było pięknie, zielono i kwitnąco.

Sklep PSB Mrówka w Turku pozostaje otwarty dla klientów, w ścisłym reżimie sanitarnym.


Dedykowane aplikacje z software house. Kiedy warto...
W pożarze stracili dom. Ruszyła zbiórka dla rodzin...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.