Najlepszy program kadrowo-płacowy – ranking wygrywa Teta HR!

Program kadrowo-płacowy

Zastanawiasz się, które z dostępnych na rynku rozwiązań to obecnie najlepszy program kadrowo-płacowy? Ranking, który przygotował portal programykadrowoplacowe.pl, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Tytuł ten uzyskało oprogramowanie Teta HR, przygotowane przez grupę Unit4 – co sprawiło, że system ten uzyskał najwyższe miejsce w zestawieniu?

Konkurs na wiodący program kadrowo płacowy – ranking obejmuje 10 systemów

W przygotowanym zestawieniu znalazło się 10 spośród wiodących marek z sektora oprogramowania IT dla dużych i średnich firm. Ocenie podlegał szereg kompleksowych kryteriów, związanych z ich funkcjonalnościami i możliwością dopasowania ich do wymogów korzystających z nich firm. Z jakich względów oprogramowanie Teta HR została uznana za najlepszy program kadrowo-płacowy? Ranking wyróżnił zwycięzcę na kilku płaszczyznach.

System Teta HR zapewnia kompleksowe wsparcie w procesach zarządzania

Wewnętrzna organizacja pracy specjalistów to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów godnego zaufania systemu HR. Eksperci wskazują, że opracowane przez Unit4 rozwiązanie jest jednym z najbardziej rozbudowanych i funkcjonalnych rozwiązań IT, które są obecnie oferowane na rynku polskim. Do potencjalnych użytkowników oprogramowania Teta HR można zaliczyć zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa, jak i instytucje publiczne.

Korzyści z wdrożenia Teta HR dostrzegą również marki o rozproszonej strukturze kadrowej. System posiada specjalną platformę managerską oraz funkcję tzw. samoobsługi pracowniczej. Jako jeden z nielicznych systemów posiada także usprawnienia dla organizacji holdingowych, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku grup kapitałowych.

Teta HR działa na zróżnicowanych płaszczyznach

Decydując się na implementację systemu Teta HR, możemy liczyć na możliwość obsługi kadrowej, naliczania wynagrodzenia i zarządzania rozwojem kadry w jednym miejscu. Oprogramowanie zapewnia nam stały dostęp do kluczowych informacji o zatrudnianej kadrze i pozawala wygenerować niezbędne raporty na temat realizacji KPI, wynagrodzeniach czy statusie zatrudnienia.

Warto podkreślić również, że oprogramowanie kadrowo-płacowe można wdrożyć w kilku konfiguracjach. Klienci mogą uruchomić go na własnym serwerze, zdecydować się na rozwiązanie SaaS lub całkowicie przekazać procesy na zewnątrz w ramach outsourcingu po stronie usługodawcy. To od klienta zależy, jakie z oferowanych rozwiązań najlepiej oddaje bieżące potrzeby jego organizacji – raz przyjęte rozwiązanie może ulec zmianie w przyszłości.

Postaw na korzyści, związane z system Teta HR

Możliwość znacznej automatyzacji oraz optymalizacji procesów kadrowo-płacowych nie są jedynymi zaletami oprogramowania od grupy Unit4. Z zaproponowanych przez nią rozwiązań korzysta już kilkaset największych firm w całej Polsce – dla mniejszych przedsiębiorstw przygotowano system Teta AIR, który lepiej odpowiada na potrzeby średniego segmentu. Już dziś zapoznaj się z charakterystyką systemu Teta i dołącz do zadowolonych przedsiębiorców, reprezentujących zróżnicowane sektory i branże.

Źródło: teta.unit4.com - Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm
Zmiana godzin przyjmowania odpadów w PSZOK
Platforma Obywatelska w Turku o kryzysie Polski z ...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.