Najskuteczniejsza depilacja laserowa już w Turku. Skorzystaj jeszcze w październiku

Depilacja laserowa

Epilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda pozwalająca trwale usunąć zbędne owłosienie. Już niebawem w gabinecie BS Beauty&Skin w Turku będzie można skorzystać z zabiegu wykonanego przy użyciu najszybszego i najmocniejszego systemu - lasera Vectus.

Nowoczesność i skuteczność

Laser Vectus opiera się na systemie stworzonym przez naukowców Harvard University. Posiada on certyfikat FDA potwierdzający skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. Urządzenie wyposażone jest w czytnik, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta. SkinTel™ rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WI-FI przesyła je do systemu w laserze. Dane są analizowane i na ich podstawie dobierane są indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. Dobrane w ten sposób parametry gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.

Długotrwały efektSeria zabiegów wykonana w specjalistycznym gabinecie BS Beauty&Skin w Turku pozwoli na uzyskanie długotrwałych rezultatów. Skóra pozostanie gładka, a włoski nie będą odrastać. Efekty zabiegów są naturalne i natychmiastowe. Okazja do skorzystania z zabiegów już 28 i 29 października.

Obowiązują zapisy.

Kontakt:
BS Beauty&Skin Karolina Iwańska
os. Wyzwolenia 9A, Turek
tel. 603 873 599 facebook.com/BSBeautyandSkin

Młoda Lewica chce zmian w oświacie, edukacji seksu...
Władysławów: Pobiegnij i zagraj dla Jasia!
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.