Nastrój się świątecznie z Karuzelą

Święta w Karuzeli

W przedświątecznej gorączce, kuchennej krzątaninie, pomaganiu świętemu Mikołajowi w przygotowywaniu prezentów pomocną dłoń wyciąga Karuzela. Czekają tam bajkowe inspiracje na nadchodzące Boże Narodzenie.

Na poszukiwanie prezentów – nie tylko dla najmłodszych warto wybrać się do Pepco. Czekają tam nie tylko wymarzone zabawki, ale też stylizacje na świąteczne spotkania i akcesoria, które pozwolą w każdym domu wyczarować niepowtarzalny klimat. Po dekoracje w atrakcyjnych cenach, które odmienią wnętrza warto zajrzeć także do sklepu KiK. W Martesie można przygotować się na czas zimowych zabaw na świeżym powietrzu. Łyżwy, sanki i odpowiednia odzież to gwarancja przyjemnie i aktywnie spędzonego czasu. Odwiedzając Karuzelę pamiętajcie też, że w sklepie CCC czekają atrakcyjne promocje na zimową kolekcję obuwia.

Przedświąteczne porządki będą łatwiejsze po wizycie w Rossmannie. Znajdziecie tam również kosmetyczne nowości i gotowe zestawy podarunkowe. Moc prezentowych inspiracji czeka także w salonie Empiku oraz w Smyku. Dzięki Karuzeli poczujesz świąteczną atmosferę i będziesz się nią cieszyć nie tylko w domowym zaciszu, ale też podczas rodzinnych spotkań i zimowych spacerów.
Tuliszków: Referendum nieważne. Radni będą pracowa...
Akcja poboru krwi Klubu HDK PCK im. Św. Folriana O...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.