Nawet 12 lat za rozbój. Czterech mężczyzn trafiło do aresztu

ARESZT ZA ROZBÓJ DLA CZTERECH MĘŻCZYZN
 
Do 12 lat pozbawienia wolności grozi czterem mężczyznom, którzy zostali zatrzymani przez funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego turkowskiej komendy. Podejrzewani są oni o dokonanie rozboju.
 
Sprawa dotyczy czterech mężczyzn w wieku 30, 31, 32 i 43 lat, którzy podejrzewani są o dokonanie rozboju na innym mężczyźnie. Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Turku, wspomniani mężczyźni w dniu 10 września działając wspólnie i w porozumieniu dokonali rozboju. Używając przemocy, słów wulgarnych zażądali od swojej ofiary pieniędzy a następnie bijąc mężczyznę rękoma i nogami spowodowali u niego uszkodzenie ciała.. Turkowscy policjanci w wyniku pracy operacyjnej dokonali ustalenia i zatrzymania czterech mieszkańców naszego miasta, którzy następnie zostali osadzeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Koninie.   
Sąd Rejonowy Turku na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku zastosował wobec wszystkich sprawców rozboju środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.
Elektrownia słoneczna w powiatowym DPS w Skęczniew...
Władysławów: Pół wieku w zgodzie i miłości, czyli ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.