Nigdy nie masz za mało czasu na trening! Sprawdź, jak działa platforma wibracyjna!

Platforma wibracyjna do ćwiczeń

Nie masz czasu na aktywność fizyczną? Mamy na to sposób! Wystarczy zaledwie kilka minut dziennie, byś mógł cieszyć się doskonałą sylwetką. Jak to możliwe? Sprawdź, jak działa platforma wibracyjna i przekonaj się, że trening może być dopasowany do Twoich potrzeb!

Dla kogo jest platforma wibracyjna?

Najkrócej mówiąc - dla każdego! Urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała dedykowane jest osobom w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania i kondycję. Na platformie możesz zacząć ćwiczyć bez względu na Twoje wcześniejsze doświadczenie. Dlaczego? Dlatego, że obsługuje ona aż 10 programów ćwiczeń i 99 różnych intensywności! Wybierając konkretne ustawienia, zredukujesz cellulit, wymodelujesz dolne partie ciała albo spalisz tłuszcz. A to dopiero początek!

Jak ćwiczyć na platformie wibracyjnej?

Ćwiczenia na platformie wibracyjnej wydają się proste, a w związku z tym - niewymagające niemal żadnych umiejętności. To jednak nie do końca prawda. Owszem - pierwsze treningi wymagają wyłącznie stania, wówczas gdy całą pracę za Ciebie wykonuje platforma wibracyjna, jednak z czasem dowodzenie przejmujesz Ty! Na czym wtedy polegają ćwiczenia na tym urządzeniu? Przede wszystkim - na przyjmowaniu określonych pozycji, napinaniu odpowiednich partii mięśniowych i utrudnianiu kolejnych zadań, na przykład hantlami.

Przykładowe ćwiczenia - sprawdź, co możesz robić na platformie wibracyjnej

Ćwiczenia na platformie możesz wykonywać w różnych konfiguracjach. Poniżej znajdziesz przykładowe zadania - być może tak jeszcze nie ćwiczyłeś! W końcu możliwości jest niemal niekończąca się ilość!

1. Stań na talerzu, wybierając odpowiedni program i zrób 30 przysiadów. Powtórz ćwiczenie w trzech seriach i przejdź do kolejnego.

2. Tym razem czeka na Ciebie plank. Niestety - będzie trudniej, niż zwykle! Ręce oprzyj na wibrującym talerzu i staraj się wytrzymać 20 sekund. Powtórz ćwiczenie kilka razy.

3. Stań przed platformą i wykonaj wykrok. Stopa oparta na platformie jest stabilna? Wytrzymaj w tej pozycji 20 sekund i zmień stronę.

4. Połóż się na platformie na plecach i zegnij nogi w kolanach. Trzymając mocno napięty brzuch, prostuj naprzemiennie nogi.

Platforma wibracyjna to trening całego ciała!

Zaledwie cztery ćwiczenia wystarczą, by udowodnić, że platforma wibracyjna jest idealnym urządzeniem do treningu całego ciała! Niemal niekończące się możliwości modyfikacji ćwiczeń to sposób, by aktywność fizyczna nigdy się nie znudziła!
Brudzew: Dramatyczny wypadek w Olimpii. Mężczyzna ...
Jak zdobyć receptę na leki w czasie pandemii koron...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.