Nowoczesność i funkcjonalność. Mieszkania w Kaliska Park czekają na nabywców

Kaliska Park

Pod koniec roku pierwsze mieszkania realizowane w inwestycji Kaliska Park w Turku zostaną przekazane właścicielom. Wciąż jest jednak szansa na kupno lokalu na nowoczesnym osiedlu, tuż obok centrum miasta.

Nowoczesność w sercu miasta
Kaliska Park to pierwsze osiedle ANTCZAK Residential w Turku. Zostało ono zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, która wraz z FB ANTCZAK odebrała nagrodę Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz w Calsia One.

W pierwszym etapie turkowskiej inwestycji powstały 62 mieszkania i 92 miejsca parkingowe. Pierwsze z nich trafią do klientów już w czwartym kwartale tego roku. Niewątpliwą zaletą Kaliska Park jest doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta. W okolicy jest wiele sklepów, restauracji, aptek, przychodni czy szkół. Mieszkania na osiedlu Kaliska Park mają od 31,29 do niespełna 60 m2 powierzchni, a każde z nich, niezależnie od metrażu daje możliwość funkcjonalnej i komfortowej aranżacji.

Funkcjonalność stworzona dla każdego
Na mieszkańców czekają komfortowe i bardzo funkcjonalne lokale w nowo wybudowanych blokach. Mieszkania usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieć do dyspozycji własne ogródki. Właściciele lokali na wyższych kondygnacjach znajdą w nich funkcjonalne balkony. W większości mieszkań zaprojektowano miejsce na garderobę. Inwestorzy pomyśleli też o najmłodszych mieszkańcach nowoczesnego osiedla. Na dzieci czekać będzie wspaniały dla zabaw, a dla rodziców - wygodne miejsce do przechowywania wózków. Nie zapomniano o miłośnikach rowerów i zaprojektowano rowerownię. Części wspólne będą pełne zieleni, a całości dopełnią elementy małej architektury.

Biuro sprzedaży mieści się na terenie inwestycji, przy ul. Kaliskiej 61, tel. kontaktowy:
691939393

XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne G...
Skatepark w Turku - konsultacje rozpoczęte

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - frans w piątek, 02 kwietnia 2021 07:29

Ile kosztuje tam metr meszkania?

Ile kosztuje tam metr meszkania?
Gość
wtorek, 28 listopada 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.