Od Europy po Azję. Mix smaków w nowej turkowskiej restauracji

Restauracja Alyia

Zapraszamy do nowego miejsca na gastronomicznej mapie Turku. Czeka tam mnóstwo smaków z najdalszych zakątków świata - od Europy po Azję. Otwarcie już w piątek, 1 września.

Pełnia smaków z całego świata

W restauracji Aliya spróbujecie najróżniejszych potraw - od owoców morza przez steki, sushi aż po tradycyjne dania Sri Lanki. Czy wiecie czym jest chociażby Kottu Roti? Dla Lankijczyków to odpowiednik naszego hamburgera. Okazja, żeby przekonać się o wyjątkowości tego dania już niebawem. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i w niebanalnych wnętrzach.

Tworzone z pasją

Każde danie, które powstaje tworzone jest z ogromną pasją. Szefem kuchni jest pochodzący ze Sri Lanki Kasun Perera. Od 18 lat mieszka w Europie i przez cały ten czas doskonali swój warsztat w takich krajach jak Cypr, Holandiaczy Francja. Najbliższa pozostaje mu jednak kuchnia azjatycka i to właśnie orientalnych smaków odnajdziemy w restauracji najwięcej. Dodatkiem do potraw będą autorskie koktajle, przygotowane przez Karola Rybickiego - współtwórcy najlepszych barów w Polsce i za granic. Oferta baru urozmaicona jest przystawkami.

Oferta na miarę potrzeb

Lokal przy ul. Mickiewicza 3 posiada oddzielną salę do dyspozycji gości. Może ona pomieścić blisko 40 osób. Pozwala to na organizację zamkniętych imprez okolicznościowych z niebanalnym menu. Restauracja oferuje ponadto organizację przyjęć takich jak komunie, chrzciny itp. Przekonajcie się sami o wyjątkowości miejsca pełnego oryginalnych smaków. Spotkajmy się już 1 września. Podczas otwarcia grać będzie DJ Yari Herrera, natomiast 2 września - DJ poznańskiego klubu Cuba Libre Alex Sanchez.

Wszystkich czytelników zapraszamy również do udziału w konkursie w który do wygrania jest voucher na pyszne jedzenie o wartości 300 zł. Aby wziąć w nim udział wystarczy wziąć udział w zabawie KONKURS

Zapraszamy!

Restauracja Aliya
Tel. 508 735 396

FB
Instagram

Udana rekrutacja do szkół średnich w powiecie ture...
Od ziarenka do bochenka. Dożynkowy chleb podzielon...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 02 października 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.