Odmień swój ogród na jesień z Greenplant

Greenplant

Koniec lata i początek jesieni to w ogrodach czas zbiorów. To również doskonała pora na na sadzenie roślin – zarówno drzew i krzewów, jak i mrozoodpornych roślin cebulkowych. Warto pamiętać także o zabiegach pielęgnacyjnych. We wszystkim z pomocą przychodzi firma Greenplant.

Czas na zmiany

Niezależnie od tego, czy jesteśmy amatorami ogrodnictwa, mamy żyłkę pasjonata czy też profesjonalnie podchodzimy do zajmowania się roślinami warto przy tym skorzystać z miejsc, gdzie czekać będą nie tyko doskonałej jakości ozdobne krzewy, ale też fachowa pomoc. To szczególnie ważne podczas przygotowywania ogrodu na nadchodzące chłodniejsze miesiące. Jesienne prace to jednak nie tylko zbiory i porządki, ale też nasadzenia i wprowadzanie nowych elementów. Przed początkiem października najlepiej posadzić cebulki tulipanów, hiacyntów, narcyzów, szafirków oraz przebiśniegów, cebulicy syberyjskiej i krokusów. Czas od września do października do również dobry moment aby zasadzić thuje. Doskonałą odmianą, dostępną w firmie Greenplant jest Thuja Smaragd. To zimozielona i w pełni mrozoodporna roślina, która przybiera formę regularnego stożka o intensywnie zielonym kolorze. Jest pełna uroku i jednocześnie niezbyt wymagająca w uprawie. Po dziesięciu latach osiąga przyrost około 2,5 metra, a jej dolna część posiada 60 centymetrów średnicy. Odmiana ta jest
piękna i okazała, cechuje się gęstym, ciemnozielonym ulistnieniem przez cały rok.

Jesień jest piękna!

Ozdobne jesienne rośliny i krzewy dostępne są w firmie Greenplant. Właściciele swoją pracę wykonują z dbałością o każdy element procesu produkcji tak, aby rośliny spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Główną specjalizacją firmy Greenplant są iglaki szczepione oraz thuje, ale znaleźć tam można również rośliny alejowe, byliny czy sezonowe kwiaty, które staną się ozdobą każdego ogrodu.

Firma Greenplant
Grabowiec 1B
62-740 Tuliszków
Tel. +48 723 709 423, 723 709 273
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tuliszków: Sportowa sobota dla każdego
Uczniowie z ZSR na szkoleniu w miejscowości Sława

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.