Ogólnopolski konkurs na „KOMIKS dotyczący HIV/AIDS

Ogólnopolski konkurs na „KOMIKS dotyczący HIV/AIDS
Krajowe Centrum ds. AIDS ogłosiło ogólnopolski konkurs na komiks dotyczący problematyki HIV/AIDS. Do udziału zaprasza Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku. 
 

Celem Konkursu jest podniesienie poziomu wiedzy i świadomości Polaków na temat HIV/AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową, ze szczególnym uwzględnieniem takich  zagadnień jak drogi zakażenia i sposoby zapobiegania zakażeniom HIV oraz chorobom przenoszonym drogą płciową, prawa i obowiązki osób zakażonych HIV i chorych na AIDS, upowszechnianie informacji o możliwości wykonania testu w kierunku HIV anonimowo, bezpłatnie i bez skierowania w punktach konsultacyjno-diagnostycznych (PKD), a także upowszechnianie informacji, na temat leczenia antyretrowirusowego (ARV) oraz postępowania poekspozycyjnego. Komiksy zgłaszane na konkurs mają również zwracać uwagę na kontakt do  organizacji czy instytucji pomocowych, np. Telefon Zaufania AIDS 800 888 448, strona Krajowego Centrum ds. AIDS https://aids.gov.pl/ itp.
 
Konkurs skierowany jest do osób, które w dniu jego ogłoszenia ukończyły 16 lat (udział w konkursie za zgodą Przedstawiciela, jako Uczestnik niepełnoletni) oraz do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych (dalej: Uczestnik pełnoletni).
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej Krajowego Centrum ds. AIDS.
 
Szczegóły oraz niezbędne formularze dostępne są również na stronie: https://www.gov.pl/web/psse-turek/ogolnopolski-konkurs-na-komiks-o-tematyce-hivaids
Powiat dołożył cegiełkę do budowy kolei. Radni byl...
MGKS Tulisia Tuliszków rozpoczyna sezon

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.