Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Pajęczynka” zaprasza! Nauka, zabawa i rozwój z myślą o dzieciach

img_20180216_102127048

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca przygotowanego z myślą o rozwoju dzieci w wieku
od 3 – 10 lat. Nowo powstała Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „Pajęczynka” mieści się we Władysławowie – Mariantów.

Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „Pajęczynka” to miejsce stworzone z sercem, z radością i pasją do pracy z dziećmi. To miejsce, w którym dzieci spędzając czas będą uczyć się- bawiąc, rozwijać się – tworząc, integrować się – działając.

To dla Was kochane Dzieci i kochani Rodzice, powstała sala wyposażona w niezbędne dla rozwoju nowoczesne sprzęty multimedialne takie, jak interaktywny Magiczny Dywan, tablica interaktywna, gry, plansze, tablice czy pomoce dydaktyczne.

„Pajęczynka” posiada szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, ogólnorozwojowych i ruchowych. Zajęcia przygotowane są zawsze w oparciu o założone cele edukacyjne i realizowane w zależności od wieku, zainteresowań i potrzeb dziecka. Organizowane spotkania przewidują małą liczbę osób w grupie co wpływa na indywidualne podejście do każdego dziecka.

W Akademii odbywają się zajęcia twórczego rozwoju, zajęcia umuzykalniające, rytmiczne a także ogólnorozwojowe.

W „Pajęczynce” organizuje się spotkani dla dzieci z trudnościami w nauce zarówno z edukacji polonistycznej, jak i matematycznej.

Zajęcia prowadzone są przez osobę posiadającą wykształcenie pedagogiczne oraz inne wymagane kierunki kształcenia, kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a także szeroki wachlarz różnorodnych form dokształcania.

Więcej informacji dotyczących zapisów i oferty znajdziecie Państwo na stronie www.akademia-pajeczynka.pl

 

Zapraszamy!

Władysławów: ''Łączymy Pokolenia"- czyli koncert d...
Zapraszamy na Wiosenną Noc Rabatów do Karuzeli!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.