PGKiM: „Pragniemy sprostować nieprawdziwe stwierdzenia”

PGKiM

W odpowiedzi na artykuł „Burmistrz blokuje inwestycję. W mediach robi się cyrk” - czyli jak założyć biznes w Turku, pragniemy sprostować nieprawdziwe stwierdzenia dotyczące działalności Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Nieprawdą jest, że umowa Przedsiębiorcy z PGKiM Sp. z o.o. miała zostać rozwiązana oraz pomówieniem jest, że Burmistrz kontaktował się z nami w sprawie jej rozwiązania. Umowa na dostawę wody i odbiór ścieków z Przedsiębiorcą jest zawarta i nie było żadnych rozmów dotyczących jej rozwiązania. Przedsiębiorstwo nie kontaktowało się w tym zakresie i nie utrudniało Przedsiębiorcy działalności.

Ponadto Przedsiębiorstwo nie wysyłało też żadnych pism dotyczących wypowiedzenia czy rozwiązania wspomnianej umowy. Wszystkich naszych Klientów traktujemy jednakowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Terytorialsi będą mieli swoje święto
Rolą burmistrza jest dbanie o mieszkańców

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Honor w czwartek, 27 wrzesień 2018 13:59

Panie wypior a jak antosik powie wyjdź na miasto i szczekaj?? On się z pana śmieje, honor człowieku!!!!!!!

Panie wypior a jak antosik powie wyjdź na miasto i szczekaj?? On się z pana śmieje, honor człowieku!!!!!!!
Gość - Gość w czwartek, 27 wrzesień 2018 20:30

Niech ktoś udowodni, że PGKiM kłamie, jeżeli rzeczywiście umowa została wypowiedziana to wielbiony przez Ts przedsiębiorca jest przedstawić scan tego wypowiedzenia i t sprawa jasna. Natomiast jeżeli nie to albo przedsiębiorca albo jego brońcy" kłamią.

Niech ktoś udowodni, że PGKiM kłamie, jeżeli rzeczywiście umowa została wypowiedziana to wielbiony przez Ts przedsiębiorca jest przedstawić scan tego wypowiedzenia i t sprawa jasna. Natomiast jeżeli nie to albo przedsiębiorca albo jego :obrońcy" kłamią.
Gość
środa, 28 lipiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.