Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Piotr Rybarski: Podziękowania

Piotr Rybarski

Szanowni Wyborcy,

chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za zaufanie i poparcie, jakim obdarzyliście mnie w minionych wyborach parlamentarnych. Jest ono dla mnie niezwykle budujące i napawa mnie wielkim optymizmem.W Turku otrzymałem aż 1023 głosy, co jest dla mnie ogromnym zaszczytem, biorąc pod uwagę fakt, że był to mój debiut. Jest to drugi wynik na liście nr 6, z której startowałem. To Wasza wiara i wsparcie sprawiły, że ten wynik jest możliwy. Dziękuję serdecznie!

W całym powiecie tureckim zdobyłem także drugi wynik na liście KO - 1481 głosów, co jest dla mnie niezwykle satysfakcjonującym osiągnięciem. To potwierdzenie, że nasza praca i nasze wartości cieszą się uznaniem mieszkańców.

Dziękuję za konstruktywną współpracę w kampanii Tomaszowi Nowakowi oraz Michałowi Kołodziejczakowi i gratuluję osiągnięcia bardzo dobrego wyniku w tak trudnym okręgu wyborczym.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie i w ten sposób wspierają naszą wspólną ideę. To Wasze zaangażowanie napawa mnie dumą i zobowiązuje do dalszej pracy.

Jestem szczęśliwy, że mam swój udział w zwycięstwie opozycji demokratycznej. Teraz mamy możliwość wprowadzania pozytywnych zmian dla naszego regionu i całego kraju.

Dziękuję każdemu z Was, niezależnie od tego, na kogo oddaliście swój głos. To Wasze zaangażowanie i udział w demokratycznym procesie stanowią fundament naszej wolności.

Patrzmy w przyszłość, budujmy Polskę naszych marzeń - demokratyczną, praworządną, samorządną i europejską.

Piotr Rybarski

Zapraszamy na szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i...
Kawęczyn: Pięć dębów na 50-lecie gminy

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Anna w czwartek, 19 października 2023 08:53

:Gratulacje Panie Piotrze, życzę dalszych sukcesów

:Gratulacje Panie Piotrze, życzę dalszych sukcesów
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.