Pogoda nie popsuje twoich planów. Nowoczesne rozwiązania w Pasik House

Pasik House

Jak zyskać dodatkową przestrzeń do aktywności i wypoczynku, łącząc przy tym unikatowy design z funkcjonalnością? Odpowiedzią są przeciwsłoneczne systemy marki Selt dostępne w salonie Pasik House.

Z pergolami przeciwsłonecznymi kapryśna pogoda nie będzie już problemem. Nowoczesne i estetyczne rozwiązania skutecznie osłonią przez wiatrem, deszczem i ostrymi promieniami słońca, tworząc przy tym dodatkową przestrzeń zarówno dla domowników jak i gości.

Co istotne, pergole pozwalają na użytkowanie przez cały rok, a wykonane są w niebywale estetyczny sposób, łącząc funkcjonalność i interesujący design. Stosowane mogą być zarówno na tarasach jak i przy lokalach gastronomicznych.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku pergoli dostępnych w Pasik House jest możliwość modułowej rozbudowy oraz lakierowania ich na dowolny kolor z palety RAL. W pełni aluminiowa konstrukcja oraz elektrycznie sterowane zadaszenie w połączeniu z najwyższą klasą odporności na wiatr, gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Pergole nie są jednak jedynym produktem, który pozwoli osłonić się przed słońcem. W Pasik House dostępne są również żaluzje, markizy, refleksole.

Ponadto w ofercie salonu znajdują się okna, rolety, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, a także bramy garażowe i ogrodzenia. Decydując się na zakup w Pasik House zaoszczędzisz czas wybierając komplet stolarki w jednym miejscu oraz zyskasz bezpieczeństwo i wykończenie zgodne z bieżącymi trendami w zakresie wzornictwa.

PASIK HOUSE
ul. Milewskiego 10, Turek
tel. 693 634 505

www.pasikhouse.krishome.pl
Instagram: pasikhouse
Facebook: Pasik House Turek

Licealiści we wzruszającym koncercie dla Ukrainy
Jak założyć firmę sprzątającą?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.