Pomóż Mikołajowi. Wysyłaj paczki z Pakersami

Pakersi

W gorącym przedświątecznym okresie nawet święty Mikołaj potrzebuje wsparcia w dostarczaniu przesyłek. Nie trzeba się jednak martwić, że paczki nie dotrą na czas. Wszystko dzięki firmie Pakersi specjalizującej się w wysyłkach kurierskich.

Nieważne czy wysyłamy paczkę krajową czy zagraniczną. Z firmą Pakersi wszystkie przesyłki dotrą szybko i na czas, a do wyboru jest kilku przewoźników takich jak np. InPost, Fedex, DHL, TnT, Hellemann, UPS czy Ambro Express. Pakersi gwarantują profesjonalną obsługę przesyłek miejskich, krajowych oraz międzynarodowych, a stali klienci mogą liczyć na indywidualne warunki. Z Pakersami nadasz przesyłkę szybko i wygodnie.

Pakersi to połączenie solidności z najlepszymi cenami na rynku. Paczkę z domu bądź firmy nadać można już w dwie minuty. Klienci otrzymują w ten sposób usługi o najwyższej jakości, które stanowią alternatywę dla poczty.

Dlaczego? Bowiem za wysyłkę płaci się już od 13 zł. Punkt Pakersów w Turku znajduje się przy ul. Niepodległości 23 (wjazd od ul. Nowej).
Przedświąteczny poradnik podatkowy
Podaj właściwy PESEL lub NIP pracownika

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.