Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ponad 300 pojazdów wzięło udział w Klasycznym Rozpoczęciu Sezonu!

Klasyczny Zlot Pojazdów

Ponad 300 wyjątkowych pojazdów, masa atrakcji, pyszny poczęstunek i niesamowite niespodzianki! Właśnie to spotkało gości Klasycznego Rozpoczęcia Sezonu, które odbyło się w Browarze Turek, 18 maja w Browarze Turek. Wydarzenie to na stałe wpisało się w karty kalendarza. Nic dziwnego, bowiem każdego roku cieszy się niebywałą frekwencją!

Rozpoczęciu sezonów tradycyjnie towarzyszył zlot motoryzacyjnych perełek, który odbył się już po raz szósty. Całość oczywiście odbywał się w klimacie PRL, ale organizatorzy zadbali o nowe niespodzianki, w tym motyw przewodni imprezy.

Obecni mieli okazję zobaczyć pokaz zumby, fitness, armwrestlingu klubu sportowego „Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej”. W wydarzeniu udział wzięła jednostka strzelecka 4144 Kalisz, Wojskowe Centrum Rekrutacji Konin.

Każdy znalazł coś dla siebie. Były koncerty, pokazy i konkursy. Nie zabrakło wyjątkowych gości, jak choćby znanego pięściarza Kamila Gardzielika. Dla najmłodszych powstanie również specjalna strefa pełna atrakcji.

Podczas zlotu odbyła się akcja poboru krwi oraz przebadać wzrok, a wśród uczestników rozlosowane zostały wspaniałe nagrody!

To tylko niektóre z przygotowanych przez organizatorów atrakcji i tu należy nadmienić, że inicjatorami wydarzenia był Automobil Klub Turek i Browar Turek.

fot. M.JAC

Konfederacja z dobrą nowiną w Turku, czyli kampani...
Brudzew: Strażacy z całego powiatu świętowali w Ch...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.