Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Potrzebna jest pełna mobilizacja! Trzaskowski popiera kandydaturę Rybarskiego!

Piotr Rybarski

Do grona polityków popierających kandydaturę Piotra Rybarskiego na Burmistrza Miasta Turku dołączył właśnie kolejny samorządowiec z najwyższej półki. Urzędujący Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, w czasie swojej piątkowej wizyty w Koninie, znalazł czas na spotkanie w cztery oczy z naszym kandydatem.

„Potrzebna jest pełna mobilizacja!” - nawołuje prezydent stolicy na filmiku który jest dostępny TU

To kolejny, mocny głos poparcia dla Piotra Rybarskiego udzielony przez przedstawiciela koalicji rządzącej. A to ma się rozumieć znakomity prognostyk dla przyszłości Turku – podkreśla niejednokrotnie Rybarski.

Wcześniej słowa wsparcia dla Piotra Rybarskiego przekazali wicepremier Krzysztof Gawkowski, marszałkowie Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska i Rafał Grupiński, Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski, Minister Finansów Andrzej Domański, Minister – Członek Rady Ministrów i Koordynator Służb Specjalnych Tomasz Siemoniak, posłowie Tomasz Nowak i Tadeusz Tomaszewski.

Piotr Rybarski nie ukrywa, że równie ważne jak poparcie polityków z koalicji rządzącej jest dla niego też wsparcie udzielone przez żonę, Ewę.

– Chciałbym bardzo jej podziękować za serce i pracę, którą wkłada w moją kampanię. Tym bardziej że są to działania w większości niezauważalne dla innych. Ja wszystkie je widzę i bardzo doceniam – podkreśla kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Turek potrzebuje impulsu do dalszego rozwoju! Zdobądźmy do niego klucze oddając w niedzielę głos na Piotra Rybarskiego!

 Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska

Kamil Gardzielik wciąż niepokonany! Wygrywa we Wro...
Turek potrzebuje stabilizacji i kontynuacji działa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.