Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wyróżnione 

Premia za Praktykę

Premia za praktykę

Przedstawiamy naszą ofertę – Premia za Praktykę w ramach projektu pilotażowego Punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie tureckim.

Premia za Praktykę to szansa wspierania rozwoju kariery zawodowej młodych osób, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Program umożliwia osobom bezrobotnym i poszukującym pracy zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez praktyki w lokalnych firmach, jednocześnie oferując pracodawcom możliwość pozyskania kandydatów do pracy i wzmocnienia swojego zespołu.Dla młodych ludzi Premia za Praktykę otwiera drzwi do świata pracy, dając możliwość praktycznego stosowania wiedzy zdobytej w szkole lub na uczelni oraz rozwijania umiejętności zawodowych. Ponadto, uczestnicy programu (Pracodawcy) mogą otrzymać atrakcyjną premię finansową co stanowi dodatkową zachętę do organizacji praktyk.

Dla pracodawców Premia za Praktykę to szansa na pozyskanie wykwalifikowanych praktykantów gotowych do zaangażowania się w rozwój firmy. Udział w programie pozwala firmom na poszerzenie swojego zespołu o świeże spojrzenie, nowe pomysły oraz energię młodych talentów.

Zachęcamy Państwa do dołączenia do programu i wspólnego budowania przyszłości naszej lokalnej społeczności poprzez rozwój zawodowy młodych profesjonalistów oraz lokalnych przedsiębiorstw.
 
Geotermia, PKS i bloki. To nasze priorytety
Upamiętnili ofiary zbrodni katyńskiej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.